SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

takie szybkie pytanie -- t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
witam, zjadlem niedawno 2op t3 i chcialbym jesczze raz to zapodac, jaka przerwe miedzy taki "cyklem" powinienem zrobic ? miesiac styknie ?

Swiezak ale sie staram :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
rozpisz jak to jadłeś ale ogólnie j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
jadlem to przez 6 tygodni, zaczynalem od malych dawek, doszedlem chyba do 75mg o ile dobrze pamietam no i zchodzilem powoli

Swiezak ale sie staram :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
mozesz smiało lecieć,ja odstawiam bez schodzenia z dawek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
a do jakiej dawki powinienem dojsc maksymalnie ? i w jak dlugim czasie ? t teraz sprobuje tak jak mowisz

Swiezak ale sie staram :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
ja doszedłem do 100 mcg,potem odstawiłem z dnia na dzień bez schodzenia ale do tego leciało 500 mg enana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
ok dzieki :) zaczne moze za tydzien z tym t3, mam jeszcze niecale opakowanie clenu to tez dorzuce

Swiezak ale sie staram :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
clen jak najbardziej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zadowolony byles z T3? Wyglad sie pogarsza po tym, miesnie sa plaskie mimo ze tluszcz leci. Po skonczeniu wiadomo ze miesnie staja sie pelniejsze ale na cyklu jest lipa imo. Ja wiecej juz raczej T3 nie wezme, ewentualnie jak bedzie potrzeba to szybki cykl max 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
szczerze mowiac to u mnie jeszcze takie efekty po t3 byloby ciezko zobaczec, mialem ponad pol roku przerwy, polamana noga, siedzenie przed komputerem 24/7 i sie z 91kg zrobilo 109 xD teraz wszystko nadrabiam, 3 miesiac juz redukcja, wkulem juz propa, wino i troche trenu (tak zeby motywacja wieksza byla) na sprobowanie czegos mocniejszego bo przed przerwa bralem tylko propa i wino, teraz chce wyciac wszystko moze jeszcze ze 2-3 miesiace nawet kosztem miesni i pozniej zaczac budowal ladna sucha mase, w styczniu mam plan przykuc enan z zejsciem na propie, boldenon, trenbolon i wino. oczywiscie deita wszystko jest juz 2 miesiace, troche juz mi to zbrzydlo wiec musze pojesc jakies tabletki zeby chociaz to mnie do przodu troche pchalo ;P aktualna waga 89kg

Swiezak ale sie staram :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy zaczac brac DAA po cyklu

Następny temat

Pierwszy cykl Propionat i nic wiecej

WHEY premium