SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taki prblem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099


jak widac na obrazku jestme batmanem

a tak serio (tzn tamto tez bylo serio) to mam taka wadę postwy ze jedna czesc brzucha jest tak jakby wcieta w srodek za to gruga jest noramlna , wyglada to jakbym miał z 1 strony dobra postawe a z drugiej jakas dziwna talię ? do lekarza chyab nie ma co z tym isc ale poradzcie cos

_we need a new vehicle_
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
uwierz mi ze nie ...
tzn ajka jestem w stroju batmana to tego nie widac

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster


Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-08-29 07:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099

nie no serio to wyglada jakbym miał kijową talie z jednej strony. z tej wklesłej bo mi wystaje troche no ta.. miednica

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
do lekarza KURDE
niech cie wezna na tg usg obmacaja i powiedza co mysla

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niesymetrycznoiśc talii to jeden z symptomów skrzywienia kręgosłupa lędzwiowego badz nierówności kończyn.Jeśli wystaje miednica można wnosić,że masz rotacje miednicy i daje taki własnie efekt. Do ortopedy-MARSZ- przez telefon ttrudno zdjagnozować.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oka thnx, a niech wam bedize dam wam po tym sogu

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD CLEAN CLUBSFD CLEAN CLUBSFD CLEAN CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekujemy- a niech tam:)

Primum non nocere...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokieć - francuz!!

Następny temat

Ćwiczenie a wada wzroku

WHEY premium