SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tak sobie piszę...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Nie mogę zasnąć. Wystukam zaraz jaki cykl bym zrobił gdybym:

-miał wystarczające zaplecze finansowe
-miał dojście do wszystkich środków farmakologicznych(oryginalnych)
-kompletnie nie przejmował się zdrowiem
-kompletnie nie przejmował się poziomem własnego testosteronu teraz i na wieki
-kompletnie nie przejmował się wysokością liczby określającej ilość ludzi, którym nabluzgałem lub spuściłem w******l
-chciał zminimalizować efekty uboczne
-mass rulez forever!!! yeah,baby!!! let's rock!!! itd...
-był dostatecznie mocno do tego zmotywowany (czuł niemożliwą do opanowania żądzę noszenia na sobie większej ilości mięśni)
- nie miał z koksem przykrych doświadczeń


Testosteron to podstawa. Powiedzmy 200mg tygodniowo w estrach krótkodziałających. Propionicum i jest jazda. To jest maksimum jakiego potrzebuję.

Metanabol/Anadrol- odrzucone. Jak nie boję się kłuć to po co dodatkowo obciążać wątrobę?

Winstrol- odrzucony. Naczytałem się wystarczająco na zachodnich boardach o jego możliwościach rozwalania stawów. A moje pierwszej młodośći nie są.

Deca- odrzucona. Naczytałem się wystarczająco na zachodnich boardach iż jak żaden inny steryd powoduje zaburzenia potencji i popędu w czasie cyklu i grube tygodnie lub miesiące po zakończeniu. Deca Dick. Nara.

Primobolan- odrzucony. Za słaby. Kreatyna da mi więcej.

Somatotropina- ok! Podlecze sobie stawy. A skoro mam kasę i dostępność to przez cały cykl 10IU dziennie. Mam poziom cukru we krwi przy dolnej granicy, więc nie zachoruję na cukrzycę. Przynajmniej nie od razu. Badania na poziom cukru, powiedzmy co 5 dni. W razie niebezpiecznego podniesienia odstawić.

Insulina- a nigdy w życiu!

Parabolan- yes! si! da! qui! tak! 2 amp/tydzień

Anavar- 40mg dziennie. No na jeden oral mogę sobie pozwolić.

Eq- eee tam. Do d... z tym zwierzęcym badziewiem.

Clenbuterol- nigdy więcej.

Nolvadex- po co? Mam Arimidex.

HCG+Clomid- jak najbardziej po cyklu.

Proscar+Arimidex- oczywiście. Cały cykl i miesięc po.



No dobra. Wróćmy do rzeczywistośći. Święty Mikołaj nie istnieje. I to fakt potwierdzony naukowo. Inne fakty:

-na koncie mam grosze. Chwila, sprawdę w skarpetce.
Nie, tam też nie ma kilku(dziesięciu) tysięy zielonych.
Eee, ok, GH odpada.

-dostępność do 100% środków. Pa pa Anavar. W sumie to też pa pa Parabolan. Ok, i tak nie chciałem być następnym Donem Longiem wysikującym własne nerki i chodzącym na dializy kilka razy w tygodniu.

-zdrowie, powiadasz? Hmm...Ok, nie piję, nie palę, nie ćpam, jeden 10 tygodniowy cykl w roku nie zrobi mi większej krzwdy, co? Co?!? No pytam się?!?

-popęd. Oj, trochę czasu, pyta w górę i jedziesz!!!

-ee tam, z agresją nie będzie tak źle. Dorzucę dziurawiec i tyrozynę aby podnieść poziom dopaminy, i trochę kava-kava aby podnieść poziom serotoniny, kontrolnie aby podnieść generalne samopoczucie kofeina/efedryna i będzie git. Może nawet ta ****a ze spożywczaka nie będzie mnie w****iać.

- no nie wiem czy nie będzie problemu ze zdobyciem Arimidexu i Proscara. Żaden znajomy diler tego nie ma. A nawet, to chyba trochę kosztuje, co? Patrz wyżej.

- ta ta takkkkkkk!!! Motywacja!!! To ja! Tak!!! Masa!!! Rrrrrrrrrr!!!!!!!

- eeeeee, to co? Mam brać samego teścia?

Mam dziwne jazdy na nim.
I ostrą depresję po.
Z masą zawsze kiepsko, ale siła skakała ostro. A moje stawy na to: "Za***iśćie!!! Mistrzu, jeszcze!!!"
Ostre wachania popędu na i po.


Ale...ale...ale...ale... ahhhhhh kurrrrwa nieważne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Marzyciel

rafm
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marzenia do spełnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
nie jest tak zle choc moglo by byc lepiej(usmialem sie hehe)

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyśl o Prozaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
arkady dlaczego miałbym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To żart. Prozak jest lekiem poprawiającym nastrój. Jesli sie czymś martwisz i masz ogólnie mówiąc doła to on znosi te objawy. Twój post nie jest zbyt optymistyczny wiec prozak jest antidotum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Arkady, stary!

Moj cały post był w tonacji żartu.
Jeśli miałbym problem finansowy uniemożliwiający mi rozpoczęcie ciekawszego cyklu, nie martwiłbym się tym. Brak kasy na żarcie, czy czynsz- to jest problem, na koks-to żaden problem.

Co do Prozaca, wiesz zapewne, że jest to niebywale silny lek, mający swoją listę efektów ubocznych, wliczając uzależnienie. Dobre dla ćpunów lub chorych na ciężką odmianę depresji ludzi.

Miałem kiedyś znajomą, która na tym jechała. Była bardziej na****iona niż 90% ciężkich koksiarzy. Zdołowana- nie, agresywna- o tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domyśliłem sie od razu.
Swoją drogą na Prozaku wielu psychiatrów w Stanach dorobiło si fortuny.
Wszystkiego dobrego w nowym roku. Sztob diengi byli i*****e stajali jak mawia mój przyjaciel ukrainiec. Czego Tobie i sobie życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Niezły tkest :)
Ale tak na serio - 10j.m. dziennie GH to zbyt dużo, nie
chodzi mi o efekty uboczne po prostu się nie opłaca. SAA
w większych dawkach działają lepiej, im większa dawka tym
silniejsze działania (oraz efekty uboczne)
Ale GH... Nie! A przynajmniej nie proporcjonalnie tak jak
SAA. GH najlepiej brać w dawce 2j.m. dziennie przez bardzo
długi okres czasu (naprzykład rok) 6x w tygodniu.
ze względu na specyfikę preparatu branie takiej dawki
nie obniża poziomu własnego GH i ma wiele korzystnych efektów. Jednakże taka kuracja kosztowałaby bardzo duzo



Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ten pierwszy raz...

Następny temat

DECA-DURABOLIN

WHEY premium