SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tad 600 glutation- pytanie i relacja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
a co myslicie o Tad 600 razem z vit C podawane bezposrednio dozylnie w nastepujacy sposob: Tad 600 + caly rozpuszczalnik + 4 ml witaminy C ( 25g w 100ml). Czy askorbinian w takiej postaci nie podrazni zyl. Czy lepiej jest jednak dac to w kroplowce . Acha i czestotliwosc podawania co 2-3 dni . Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Poszukaj trochę i poczytaj bo masa info jest na tym forum o Tadku, co chwile wszyscy o to samo pytają.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
tada dokladnie mieszam i walebezposrednio do zyly. Bardziej mnie interesuje temat wlewu dozylnego witaminy C w proporcji 4ml (25g w 100 ml) + 5ml rozpuszczalnika soli fizjol. do iniekcji (lub razem z TADem 600 zamiast soli jako rozpuszczalnika). Czy ta vitamina C nie podrazni zyl w takich proporcjach i czy lepiej ja podawac w kroplowkach czy taj jak napisalem jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Po tadzie nie ma zadnego "wrazenia" dzialania, wbijalem 1200-1800mg/ED-E2D 5-6 opakowan, zdarzylo sie tez i 2400mg, nie bylo zadnego poczucia zmian w organizmie czy funkcjonowaniu, jezeli ktos pisze, ze zmienila mu sie regeneracja czy cokolwiek to patrzylbym bardzo przez palce. Znam takich co wbijali i po 10-15 opakowan w cyklu bo wierzyli w prozdrowotne wlasciwosci i nic poza gula domiesniowej iniekcji nie odczuli, natomiast wyniki morfologii, prob watroby sie poprawialy, albo nie byly poza norme gdzie tad byl stosowany jako "ochrona" do ciezkich cyklow saa.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2017-11-24 05:21:33

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
siema Marcel

nie niszcz marzeń a na poważnie mam na mostek 7 opakowań odłożonych , ale licze na szybszy detox po prostu organizmu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sa fajne takie zestawy ziolowe na terapie 10-14cio odniowego oczyszczenia organizmu, kolega w anglii nabyl taki zestaw za chyba 80f, efekt taki, ze przez okres stosowania mega potliwosc, przyspieszenie przemiany materii, samopoczucie nie najlepsze, wypieki na twarzy. Pierwsze dwa dni najgorsze. Osobiscie wydaje mi sie ze 10 dni to za krotko aby cokolwiek sensownego sie stalo, a to inwazyjne dzialanie to jeden wielki efekt uboczny ale jak ktos chce przetestowac na wlasna reke niesz pisze do mnie na priv. moze uda mi sie zdobyc link do tego

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
lodzianin1
siema Marcel

nie niszcz marzeń a na poważnie mam na mostek 7 opakowań odłożonych , ale licze na szybszy detox po prostu organizmu



Lodzianin to Ty jeszcze zyjesz? Nie wierze

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Tadek mnie regeneruje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31318
Łodzianin po 2 ml miałeś jakąś gulę, czy to zależy od czasu wtłaczania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jest gula zawsze chyba ze moze bys ladowal 600mg na 8ml, ja probowalem z reguly 1200mg/4ml ale nie przejmuj sie to znika.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody...jaki cykl?

Następny temat

Opinia na temat cyklu

WHEY premium