SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz na brzuchu u szczupłej osoby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 siłowy to podstawa, cardio ddoatek, trening siłowy kształtuje sylwetke
2 jak redukcja to bilans na minus, można z zera wystartować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Wrzuć jeszcze zdjęcie sylwetki. 20% tkanki tłuszczowej to niewiele jak na kobietę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, dobrze by było gdybyś wrzuciła zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2365
zdjęcia sylwetki




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To nie są zdjęcia sylwetki do oceny, ale nawet na ich podstawie można stwierdzić, że mięśni masz bardzo mało.

Tu trzeba zacząć porządnie jeść -zaczęłabym od minimum 2000 kcal z perspektywą dokładania, wyrzucić te godziny kardio i zacząć trening siłowy.

A z innych zadań - popracować nad samooceną i krytycyzmem wobec własnego ciała. To nie jest jakiś ogromny brzuch. To jest zwykły brzuch nietrenującej, wychudzonej dziewczyny.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście nie widzę zalegającej tkanki tłuszczowej w okolicach pasa. Jesteś szczupła dziewczyną, warto w tym przypadku byłoby zacząć kształtować sylwetkę, ujędrnić mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9247
Osłabione mięśnie, lub ich brat daje taki właśnie efekt. Sama miałam podobny problem. Ćwiczenia siłowe 3* w tygodniu na początek i nie przesadzać z cardio ( 2*30 min w tyg będzie ok) Dobra dieta czyli bilans na 0 lub lekki plus i dobrze rozłożone makro , absolutnie nie bać się węglowodanów . Tłuszcz minimum 1g/ kg no i białko podstawowy budulec . Ja trzymałam białko na 2 g i ładnie sylwetka się zmieniała. Oczywiście wymaga to cierpliwości ale warto , bo ciało jedrniejsze i bardziej kształtne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie można mieć braku mięśni, chyba, że ktoś ma atrofię (stan patologiczny) to wtedy ma problem. W dodatku bez przesady, dziewczyna wygląda zwyczajnie, jest szczupła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Również uważam, że budowa masy mięśniowej będzie w tej chwili lepszym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2365
Może na zdjęciach średnio to widać ale tkanka tłuszczowa na brzuchu jest wyraźna :) i na prawdę nie jestem osobą, która przejmuje się każdą fałdką. Oponka na brzuchu jednak mi przeszkadza - nie tyle w aspekcie estetycznym co po prostu fizycznie mi "zawadza"
No i wrzucam jeszcze raz zdjęcia sylwetki - mam nadzieję, ze te są juz lepsze














Zmieniony przez - karoka w dniu 2018-05-15 18:26:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z niedoczynnością tarczycy 101kg

Następny temat

Pomoc,ocena diety i treningu

WHEY premium