SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz czy rozciągnieta skóra?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3830
Witam.
Mam pewien dylemat otóż czy mógłby ktoś ocenić czy to tłuszcz czy rozciagnieta skóra?Sam już nie wiem a mam takie coś w dolnej częsci brzucha i na klatce piersiowej.Kiedy "zbiore' to rekami marszczy sie i wydaje sie puste w środku więc to może skóra,ponieważ kiedyś byłem gruby i dość mocno schudłem.Niestety wtedy jeszcze nie wiedzialem nic o odżywianiu i zrobiłem to w najgorszy mozliwy sposob czyli jadlem mniej albo wgl nie jadlem niektorych posilkow.Zastanawia mnie czy to tłuszcz ponieważ waże dosć mało ok 68 kg przy wzroscie 1.73(18 lat)Niedawno przeprowadzałem sobie badanie na poziom tłuszczu i wyszło 10% ale troche ciezko mi w to uwiezyc poniewaz nie wygladam na te 10%.Stad wlasnie moja prosba czy mogłby ktos to ocenic?Z góry dziekuje za odpowiedz










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Zdecydowanie tłuszcz, skóra się marszczy bo ją ściągasz, to normalne. Tam siedzi ponad 15% bf, tak na oko 18%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3830
Zmieniony przez - zugbar w dniu 2017-08-27 00:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3830
Mateusz4949
Zdecydowanie tłuszcz, skóra się marszczy bo ją ściągasz, to normalne. Tam siedzi ponad 15% bf, tak na oko 18%

Bo wlasnie zastanawiałem sie czy robic mase czy redukowac co doradzisz?Lepiej chyba redukowac ale z drugiej strony mam dosc mała mase ciała.Mógłbys doradzic?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
osobiście zredukował bym z głową ile się tam da i następnie powoli dodawać kalorie żeby się nie zalewać i kontrolować wagę i sylwetkę w lustrze. Masa mięśniowa będzie powoli rosnąć ale dobra jakościowo jak celem jest estetyczna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Koło 15-16% tkanki tłuszczowej będzie , wraz z poprawą sylwetki ten efekt kosmetyczny będzie mniej widoczny i estetyka się poprawi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie Nadgarstków przy siadach ze sztangą

Wiecej