SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tętno w czasie biegu+niskie ciśnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie tętno jest optymalne w czasie biegu? ja mam jakieś 100-110, czy to za mało?, przy spoczynkowym 50, heh, czasem trochę mniej, ale ja wogóle mam bardzo wolne tetno i niskie ciśnienie.(tak przy okazji, to czy to jest cecha wrodzona, czy da się z tym coś zrobić?, bo czasem trochę to utrudnia życie, mam na mysli akcje typu zamroczenie przy wstawaniu, senność itp)

smoczek

Zmieniony przez - smoczek w dniu 2002-05-14 15:39:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
raczej tak
ale te z kawy sa mocniejsze i silniejsze i co z tego wynika bardziej szkliwo przebarwiaja
niby robia jakies tam pasty wybielajace ale nic nie wiem o ich skutecznosci
co do szkliwa to chlonie ono tak samo fluor
zachowuje sie jak blona polprzepuszczalna

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Wiec masz bardzo wydolne serce, nie ma sie czym przejmowac. Jezeli sie jednak obawiasz o chorobe serca, idz do lekarza i wykonaj EKG.

pozdrawiam
krastes

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi mi o to , że obawiam się o jakąś chorobę, ale o to, czy trening aerobowy z takim tętnem (100) jest skuteczny jesli chodzi o eliminację tkanki tłuszczowej.
A niskie ciśnienie po prostu czasami technicznie przeszkadzai szukam sposobu na podniesienie go. Hem chyba jestem raczej zdrowa mam nadzieję

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Nie polecam Ci termy ze wzgledu na zawartosc efedryny. ale przed treniungiem mozesz wypic mocniejsza kawe, a jezeli i to nie pomoze to w celu zwiekszenia termogenezy lyknac nawet aspiryne (choc nie polecam zbyt czestego uzywania).

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, niestety ja nawet nie dam rady przełknąc kawy-takie świństwo, pfuj zresztą nie piję też ze względów estetycznych(żółte zęby się po niej robią). A faszerować się czymkolwiek na pewno nie mam zamiaru...jakies w miarę naturalne metody preferowałabym...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
smoczek ja mam niskie cisnbienie- 120 na 70 i czesto jak so zmi zmiany pogody to leb mnie napier tego i pije kawe a zebow zoltych niemam bo myje po niej zeby zawsze no
to tyle czesc


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak sobie mierzę takim elektronicznym na nadgarstek to ten twierdzi, ze nie mam ciśnienia Dopiero jak zrobię kilka przysiadów to pokazuje 50/100 ehh, a kawy naprawde nienawidzę, zresztą prawdę mówiąc to mam wrazenie, ze ma na mnie skutek odwrotny...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Guru proszę, napisz mi cos mądrego

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys napisalas ze jestes wegetarianka. byc moze to dlatego masz takie male tetno. ale niech lepiej sie GURU wypowie.

grzesio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do prawidłowych wartości ciśnienia tętniczego to przeciętnie wartości te oscylują około 120/80 i jest t optymalne ciśnienie tętnicze a zależy ono od pracy serca, które pompuje krew pod tym właśnie ciśnieniem do naszego układu tętniczego oraz od oporu stawianego przez naczynia krwionośne konkretnie tętnicze mechanizmy regulujące te układy są skomplikowane i szkoda o nich wspominać konkretnie wartość Twojego ciśnienia jest w dużym stopniu uwarunkowana genetycznie. Jeśli chcesz uniknąć mroczków przy wstawaniu, które są spowodowane przejściowym spadkiem ciśnienia i wywołanym tym niedokrwieniem mózgu to najpierw należy usiąść i posiedzieć parę sekund a dopiero potem wstać-a nie zrywać się z pozycji leżącej do stojące, proponuję pić dużo płynów( soki, woda mineralna) zdrowo się odżywiać-suplementacja witamin w tym żelaza( wiadomo dieta wegetariańska+kobieta często równa się anemia ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
andriej
120/70 to w sumie prawie norma
niskie to jak bys mial 90/60
co do zebow :
- pijac kawe barwniki dostaja sie do szkliwa tak szybko iz nie zdazysz ich i tak nawe t szczotka i pasta usunac !!
co do cisnienia - lepiej miec nizsze niz wyzsze !


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzależnienie

Następny temat

jaka macie opinie o B12?????

Wiecej