SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybki powrót do formy po przerwie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
hej, tak jak w temacie miałem przerwę z powodu nowej pracy w nieregularnych godzinach również nocnych + kilku innych nieprzewidzianych " wypadków " i przez ostatnie 2 miesiące dieta całkowicie poszła w niepamięć i wstyd się przyznać ale głównie stolowalem się w maku z braku czasu i siły na gotowanie w domu, na siłowni byłem dosłownie kilka razy. na szczęście wszystko wróciło już do normy niestety sezon letni rozpoczęty a ja zalalem się jak prosie i chciałbym chociaż trochę odbudować sylwetkę do lipca. czasu mało więc i środki muszą być drastyczne mam w planach zaatakować z każdej możliwej strony
-dieta low carb a być może nawet keto
-trening obwodowy z krótkimi przerwami
-aeroby 3-4x w tyg
-duuuuzo wody z cytryną, zielona herbata, pokrzywa, mniszek lekarski
i wisienka na torcie ECA (efedryna kofeina aspiryna) zależy mi na szybkich efektach ale jestem przeciwnikiem sterydów więc wyszło właśnie na taki kompromis.

na takich drastycznych środkach maksymalnie miesiąc potem stopniowy powrót do normy. liczę na waszą pomoc i opinie : )
Pozdrawiam.

wiem że to pasuje bardziej do działu odchudzanie ale zależy mi żeby ktoś ocenił połączenie diuretykow i eca jeśli źle to proszę przenieść


Zmieniony przez - pankracy12 w dniu 2017-06-01 13:38:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Zamiast bzdur typu (efedryna kofeina aspiryna) wez witamine B12, ewentualnie, przez okres 2 tygodni cos typu salbutamol. Nie jest to steryd, a pomoze Ci wrocic szybko do formy. (W ostatecznosci moze byc nawet w aerozolu). (W koncu wszystkie norweżki to biorą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nic to eca na poczatku ci nie da. zajmuj sie dieta i interwalami a pozniej pozniej mozesz myslec o eca

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
a jakies wyjaśnienie czemu nic nie da? z tego co wyczytałem efka w przeciwieństwie do johy działa lepiej na osobach otyłych a gorzej na zdrowych którzy nie mają zbyt dużo do wycinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
wracasz po przerwie, stolowales sie w macu itd pewnie sie zapusciles zreszta sam tak piszesz i od razu rzucasz sie na najwyzsza polke. zacznij od podstaw.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
przecież piszę że czasu mało i chcę przez ten miesiąc zrzucić ile się da. mógłbym prosić o konkretną odpowiedź na temat tego połączenia? gowniarze w wieku 15-16 lat z dupy robią sitko po pierwszym treningu a tutaj wielkie halo o coś co nawet nie jest sterydem.
a jeśli o ECA nie chcecie rozmawiać to chociaż o tych diuretykach coś powiedzcie czy można łączyć i ewentualnie co dołożyć. a zamiast eca myślałem o animal cutsie ale boję się że może być za słaby



Zmieniony przez - pankracy12 w dniu 2017-06-01 15:04:14

Zmieniony przez - pankracy12 w dniu 2017-06-01 15:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ja w takim razie pasuje. szybko to mozna w pysk dostac na ulicy a nie prowadzic proces odchudzania. obudziles sie miesiac przed wakacjami i tonacy brzytwy sie chwyta a nie tedy droga, stanowczo. a dla Twojej informacji efedryna podchodzi pod doping.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
zadałem jeszcze pytanie na temat diuretykow i animal cutsa, rozumiem że na te pytania również nie udzielisz odpowiedzi bo zioła z apteki i typowe suplementy za mocne ? nie jestem świeży jeśli chodzi o staż a traktujesz mnie jak zielonka który nagle przypomniał sobie o wakacjach. trochę nie w porządku podejście do sprawy. eca podchodzi pod doping ale w tym połączeniu już bardziej aspiryna może mieć gorszy wpływ na zdrowie niż efka więc tymbardziej nie wiem czemu nie chcesz pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Autorze tematu nie ma co od razu nerwowo reagować na odpowiedzi, które nie zachwalają Twojego wyboru. Wydaje mi się, że stojeden chciał przekazać, że co nagle to po diable. Zresztą sięgasz po wysoką półkę, twierdz iż animal cuts może być za ssłaby, a np nie napisałeś co wcześniej brałeś, z czym miałeś do czynienia. A o ankiecie, która jest w regulaminie to już w ogóle można pomarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
ok masz rację niepotrzebnie się uniosłem po prostu strasznie mnie drażni kiedy ktoś nie może odpowiedzieć na moje pytanie i robi mi za matkę. wiek 23lata wzrost 190 waga około 90 z mocniejszych spalaczy które brałem stimerex hardcore + target a2 z tego co czytałem potężne połączenie a ja nawet tego nie poczułem nie wspominając o efektach. ogólnie mało co na mnie działa bo mam wyjątkowo wysoka tolerancję, mesomorpha brałem podwójne porcje żeby poczuć pobudzenie większe niż po kawie, nox pump podobnie po dwóch pierwszych porcjach energia i pompa a później w sumie lekko podniesiona energia


Zmieniony przez - pankracy12 w dniu 2017-06-01 16:55:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jaki % bf aktualnie? a jak nie wiesz to podaj obwod pasa i wzrost


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-06-01 18:10:17

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2547
najszybciej dam radę zmierzyć jutro ale jeśli wierzyć w internetowe obrazki to obstawiam coś około 18% wzrost tak jak pisałem 190 zdaje sobie sprawę że przez miesiąc dużo nie ugram ale tak na prawdę dużo mi nie potrzeba myślę że gdybym zrzucił 2-3kg tłuszczu i trochę wody to już byłoby super, szesciopak nie wyjdzie ale kilka cm w pasie i parę kabli na wierzchu a będę w niebie : )


Zmieniony przez - pankracy12 w dniu 2017-06-01 18:29:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkagen i Vita-min od Olimpa - wiecej szczegolow

WHEY premium