SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szukam taniej dobrej silowni w olsztynie.

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
na codzien trenuje w przydomowej silowni w barczewie ale od czasu do czasu mam chec na urozmaicenie i stad moje pytanie.czy jest w olsztynie klub gdzie mozna wpasc i wykupic jednorazowy trening i ile to ew.kosztuje?
z gory dzieki za trafne informacje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Ja polecił bym wszystkim siłownie SUKCES na ulicy lawendowej 1d fajny klimat a przede wszystkim specjaliści od wyciskania sztangi leżąc (zawodnicy) jest sporo sprzętu i żelastwa
1

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
www.fitness.olsztyn.pl
sprawdz cennik , ewentualnie promocje dla uczniów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
ja trenuje " u szwarca" ( to jest w lo 8 przy ulicy turowskiego)

jeden wjazd 5 zl , a karnet na miecha 60 zl


sprzęt jest spoko, a atmosfery nigdzie nie znajdziesz lepszej

Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy

http://www.sfd.pl/M4x_!!_porownanie!!_;]-t364779.html 
http://www.sfd.pl/jak_oceniacie_5,5_lat_treningu_-t364714.html

oblukajcie ;] ;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
"u szwarca "sprawdzone.obsluga i klimat spoko,cena atrakcyjna,jedynie problem z zaparkowaniem auta w godzinach popoludniowych.dzieki za namiar Max.moze ktos cos jeszcze poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
od ponad roku korzystam z siłowni na Zatorzu-Body Pefekt i myśle ze to dobra siłownia no i niedroga.Ty szukaj blisko swojego domu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
Siłownia u Kazika. Ulica Żołnierska - jakieś 200 metrów przed sanepidem skręć w małą uliczkę (na ścianie będzie jakiś grafik o solarium). Jest to w tym samym budynku co spożywczak. Problemów z parkowaniem brak, bo obok jest blokowisko i można zawsze komuś podpier.. miejsce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
"body-perfekt" zaliczona.pierwszy wstep gratis wiec cwiczylem za darmo ;) ale lipa bo nie ma pojedynczych wejsc tylko karnety :( nowoczesny sprzet i mila obsluga szatnia tez zadbana,parking jest.jedyny minus to brak stanowiska do martwego ciagu.
nastepny trening w olsztynie "u kazika"

dzieki za namiary i pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Witam, Sowini od bartka interesująca informacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
witaj Harkor,rozwin o co Ci chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Wiem,że załapałeś. Szczegóły w innym przekazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Aye aye:}
Studiuje teraz w Olsztynie i szukam czegos blisko kortowa. Mozecie polecic cos z latwym dojazdem autobusowym? pzdr;)

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Body Perfect

Następny temat

Spis siłowni - praca zespołowa ;)

WHEY premium