SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szpaQ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1849
Witam dziś trochę się nudzę więc pomyślałem ze założę konto i wrzucę zdjęcia swojej sylwetki do oceny.


Pozdrawiam
Wiek- 25 lat
Waga- 80 kg
Wzrost- 180 cm
Staż treningowy- 6 lat od 15- do 21 lat pozniej byla przerwa 4 lata i obecnie wrocilem do treningow od 8 miesiecy czyli lacznie prawie 7 lat.
Obwód ramienia ?
Obwód klatki ?
Obwód Pasa- 79 cm
Wyciskanie leżąc - ?
MC -?
Przysiad -?









Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-11-19 22:11:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Wrzuć min 5 zdjęć - regulamin bo zamkną Ci temat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1849
ok dzieki







2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Bardzo dobrze to wygląda, masywne i niski bf. Dla rozjaśnia sytuacji napisz wzrost, waga i wymiary no i nogi pokaż bo Góra jest a jak tam droga połowa sylwetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
Damian bardzo fajna pełna sylwetka , wąska talia .
zobacz w regulaminie jakie dane są potrzebne do wpisania i je tutaj wpisz , edytuje ci pierwszego posta i tam je umieszczę .
Pstryknij też nogi.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-11-19 19:51:20

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1849
Wiek- 25 lat
Waga- 80 kg
Wzrost- 180 cm
Staż treningowy- 6 lat od 15- do 21 lat pozniej byla przerwa 4 lata i obecnie wrocilem do treningow od 8 miesiecy czyli lacznie prawie 7 lat.
Obwód ramienia ?
Obwód klatki ?
Obwód Pasa- 79 cm
Wyciskanie leżąc - ?
MC -?
Przysiad -?

Macie wymagania :P nogi pstrykłem na szybko, nie pokazywałem bo jak widac duzo tluszczu na nich tak jak na okolicach pasa. I tak sobie ćwicze w pokoju wiec nie mam jak naweet sprawdzic swoich rekordow bo mam tlyko 110kg, mysle ze lydka jest slaba, ogolnie nog nie cwicze jakos silowo bo zalezy mi na klasycznej sylwetce, a uda mi sie rozrastaja za szybko w porownaniu do innych parti. Wymiarow nie znam i nie mam miary pas wiem bo jak ostatnio kupowalem spodnie to pani mi zmierzyła :D





Zmieniony przez - DamianSzpaQ w dniu 2015-11-19 20:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ja bym powiedział że masz dużo lepsza klate i plecy niż nogi i nie widzę żeby były jakieś te nogi proporcjonalnie większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1849
Pewnie dlatego ze nogi jednak sa tluste. Mówiłem ze moim celem jest klasyczna sylwetka, co myślicie o męskiej sylwetce? nad czym powinienem sie skupić jesli chcialbym wziasc udział w takich zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668982
edytowałem
góra fajna ,proporcjonalna
nogi do podgonienia i łydki chyba ze tak wyszły.
z góry najsłabiej wygląda ..... przedramię (choć to może wina zdjęć )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1849
Przedramię raczej jest ok-wina zdjec, nad nogami popracuje w planie mam zjechac z tłuszczem. Tutaj jeszcze porownanie po prawej kwiecien 2015 stan po 4 latach bez treningu waga ok 90 a po lewej 6 miesiecy treninigow-wrzesien waga ok 80 kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wszystko fajnie, sylwetka wydaje się fajna, ale po co to upiększanie i podkreślanie cieni szarościami? daj że zdjęcia w normalnym świetle pokaż jak to wygląda naturalnie.

Co do zawodów w allnutrition jest nabór na zawodników, wstaw tam zdjęcia i cię ocenią i wyjaśnią co powinieneś zrobić i jaka kategoria.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata stażu

Następny temat

17 lat, 2 lata ćwiczeń :)

WHEY premium