SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczyty bicepsow

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem niedawno doswiadczenie, z ktorym podzilem sie na forum, na ktore nikt jednak mi nie odpowiedzial. Chodzi o to, ze po kreatynie lapka skoczyla mi o centymetr, do 36 cm. Miesiac po skonczonym cyklu mialem tydzien przerwy od cwiczen, i lapa mi spadla az o 1,5 cm. Poszedlem na silke i zrobilem ramiona, i tu sie zaczyna najwazniejsze: normalnie po treningu napompowana lapka skakala mi o 0,5 cm. W tamtym dniu skoczyla znowu 1,5 cm w gore, dajac mi niesamowite szczyty na bicepsach, jakich nigdy w zyciu nie mialem. Wygladalo to ladnie i dziwnie za razem, troche bolac, balem sie wiec, ze nabawilem sie kontuzji. Na drugi dzien wszystko bylo w normie, tzn. 35 cm i zwykle szczyty. Moj wzrost to 181 cm, i wiem, ze ramiona mam zbyt szczuple, ale czy ktos moglby mi to zjawisko (szczyty) wyjasnic?

"Gaze towards the Heavens, and you might catch a glimpse of Me..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hmm, dziwne, pierwsze wrazenie mam takie, iz trening ramion byl wykonany bardziej intensywniej niz normalnie (podswiadoma lub swiadoma chec powrotu do poprzednich wymiarow), stad tez ten bol miesni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAM I ZAPRASZAM

Następny temat

Biniu!

WHEY premium