SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczupła sylwetka ale ODSTAJĄCY BRZUCH

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich, mam 20lat 168cm 53kg, jestem szczupła i raczej wysportowana, ćwiczę w domu w miare regularnie-rozciąganie, gimnastyka, bieganie itd i wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt że mam stresującą pracę, niedawno miałam też trochę problemów, rzuciłam też palenie...co wszystko razem wzięte powoduje że ZAJADAM STRES I SMUTEK...poprostu rzucam sie na lodówke...później mam wyrzuty sumienia i ćwiczę-ale to takie bez sensu... ostatnio jest lepiej mam większą motywację, biore magnezB6, staram sie jeść mało ale regularnie...i na sylwetke nie narzekam ALE MAM ODSTAJĄCY BRZUSZEK, nie jest on jakiś przerażający ale taka oponka mała...moim celem jest PŁASKI brzuch...jak mogę go osiągnąć? dieta i ćwiczenia? jakie? jeszcze mam pytanie: co powinnam jeść na śniadanie? lepiej węglowodany złożone [jakas wasa czy coś] czy lepiej białaka [jogurt?]...jem w godzinach 6rano[kanapka], 10[w pracy-kanapka], 12[w pracy-kanapka], 15[obiad], 17[kawa+coś słodkiego], 19[kolacja]......czy takie odstępy są dobre? postanowiłam też że nie jem po 20:00 bo często najadałam sie na noc przez co nie mogłam spać itd...oprócz witamin co polecacie jeszcze na stres? troche dużo tych pytań ale PROSZĘ o opinie, komentarze i rady [zwłaszcza proszę ekspertów o rady], z góry dzięki pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Powinnaś raczej rozejrzeć się w działach Odżywianie oraz Trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a na stres popytaj w aptece. mi alergolog dala jakies tabletki na stres bo mowi ze moje uczulenie moze byc jego wynikiem a jestem nerwowa
wiec w aptece powinny Ci pomoc, to beda jakies ziolowe tabletki wiec one nie szkodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
moja kolezanaka ma taki brzuszek nie to zeby gruba byla ale jest szczupla i ma taki odstajacy brzuszek i bardzo mi sie podoba i lubie go głaskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
Madzia zajrzyj do posta poniżej i zpaomnij o jogurtach - mało białka za to dużo konserwantów itp. świnstwa -->cellulitis murowany

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak chcesz cos wiecej wiedziec to Fitnes wchodz tam odpoiwadaja mna takie pytania bardzo szczegolowo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krwiak pod paznokciem, palucha w stopie.

Następny temat

jak poprawić krążennie?

Wiecej