SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Witam wszystkie Ladies
Nie trudno zgadnąć co mnie do Was sprowadza. Moja waga sięgnęła setki i postanowiłam wziąć się za siebie i coś z tym zrobić. Spotkałam niedawno swoją znajomą która schudła 48 kg, zajęło jej to 1,5 roku ale wygląda świetnie, tak mnie to zmotywowało że zaraz zaczęłam grzebać w internecie i szukać porad i pomocy, niestety znajdywałam tylko "diety cud" lub głodówki czy też "cudowne tabletki" aż w końcu trafiłam na Was i wciągnęłam się niesamowicie. Od tygodnia czytam Wasze posty i dzienniki, jestem pod wrażeniem jak dajecie sobie tutaj radę i jak walczycie nie mówiąc o sukcesach. Wiec i ja postanowiłam pod Waszym okiem rozpocząć walkę z moim balastem bo ileż można siedzieć w domu bo wstyd sie pokazać lub nie mieć się ubrać w coś innego niż worek Ale postanowiłam że nie będę nad sobą płakać tylko biorę się za siebie i to od zaraz.

Zmagam się z tymi kilosami od 10 lat, wcześniej ważyłam ok 70 kilo i dobrze się czułam w swoim ciele ale po ciążach zostało i nie chce zejść chociaż szczerze mówiąc nie robiłam z tym wiele bo przy małych dzieciach to trudne. Zresztą moje diety kończyły się po 1 -2 dniach gdzie byłam tak głodna że nie mogłam się na niczym skupić.

Teraz chciałabym odchudzać się mądrze, jestem pozytywnie nastawiona i liczę na Wasza pomoc. Chcę wyjść z domu z podniesioną głową i czuć się dobrze!!!

Przeczytałam regulamin i wiele polecanych artykułów tak że znam podstawy. Opracowałam również dietę którą zamieszczam niżej - jesli coś nie jest odpowiednie dla mnie to prosze zaraz pisać a będę poprawiać az dojdę do perfekcji

Co do ćwiczeń to na razie tylko spacer ale po Świętach idę na siłownię (mam nadzieję że to przezyję)

Liczę na Waszą pomoc oraz cierpliwość dla mnie a ja będę się starać z moją desperacją osiągnąć cel, zdrowie i dobre samopoczucie.
A więc zaczynajmy do dzieła!!!
I zapewniam że to nie prima-aprylis

Wiek : 33
Waga : 100
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) : 118
Obwód pod biustem : 97
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 103
Obwód na wysokości pępka : 110
Obwód bioder (3): 125
Obwód uda w najszerszym miejscu: 68
Obwód łydki : 40
W którym miejscu najszybciej tyjesz : zadek, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie wiem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: spacer codziennie
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznice, kanapki, owsiankę
Co lubisz jeść na obiad : mięska, zapiekanki, mielone, makaron, zupy
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : ciasto,lody
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz - tak, czy bierzesz tabletki hormonalne - nie
Preferowane formy aktywności fizycznej - spacery i będzie siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-------------
Stosowane wcześniej diety : żadne konkretne, 1-2 dni a potem skok na lodówe.
Zamieszczam zdjęcia ale prosze szefowe o usunięcie po obejrzeniu

miska na jutro a właściwie już dziś - ułożona:




Proszę o usuniecie zdjęć po obejrzeniu - bardzo proszę



Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-01 00:43:59

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-04-01 13:40:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
- pompki damskie - 20/22
- wykroki z obciążeniem - 8/9,5
- wspięcia na palcach - max
- wyciskanie sztangielek siedząc - 8/8,5
- unoszenie sztangielek bokiem w górę - 7/7,5
- pompki tyłem - max
- rozpietki - 8/8,5
- stretching

Dziś w planie -
- rozgrzewka 2 kółka truchcikiem (kółko - 400m)
- trochę stretchingu
- 10 przebieżek (200m szybki bieg, 100m marsz)
- 5 kółek na koniec


Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-09-20 08:07:49

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-09-20 08:08:17

i szama:





Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-09-20 20:45:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Powodzenia! Z diety to pewnie polecą grahamki Szefowe, jakby co, pewnie zmodyfikują rozkład, ale mnie się podoba

No i na siłownię jak najszybciej

Zmieniony przez - szmaja w dniu 2012-04-01 10:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6101
Powodzenia:) będę zaglądać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
3mam qciuki za redukcje powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Hey dobrze trafiłaś jak na początek to dieta dobra, na razie tego się trzymaj i czekaj na szefowe

Zapisuj się na siłownię i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no to trzymam kciuki

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6393
Trzymam kciuki! Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Dzięki wielkie dziewczyny za doping, aż lepiej mi sie na sercu zrobiło mając takie wsparcie czuje że będzie dobrze z taką ekipą

Siłke zaczynam zaraz po Świętach ale już teraz staram się coraz wiecej ruszać ( spacery, przysiady, wykroki - na razie bez obciążeń bo nie mam ale i to dobre jako przygotowanie)

miseczka na jutro przygotowana:

Podczytuje Was od rana i aż mi głupio że za bardzo nic nie robię a Wy ćwiczycie i to takie macie już plany że pozazdrościć. Ja jak pisałam za tydzień idę na siłke i właśnie zabieram się za wyszukanie co będzie dla mnie odpowiednie na początek, i tu oczywiście będę prosiła o pomoc

puki co micha na jutro opracowana









Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-02 12:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Znalazłam "Trening siłowy dla początkującej Lady" i mam pytanko czy to będzie dla mnie odpowiednie na początek? Pytam bo muszę się nauczyć tych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
tak spokojnie możesz sobie go zacząć

edytuj sobie posty żeby nie potrzebnie nie nabijać, żółta karteczka z ołówkiem w góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2279
Ja także trzymam kciuki i będę kibicować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mniej sadełka u dziewczyny

Następny temat

DT chanuli

WHEY premium