SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swedzenie :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
witam. moj problem polega na tym, ze prawie po kazdym prysznicu strtasznie, ale naprawde strasznie swedza mnie nogi nerwicy mozna dostac. "raczej" nie jestem na nic uczulony, zreszta juz kilka razy zmienialem mydla (w plynie, normalne, jednej firmy, drugiej...itd.) BLAGAM pomozcie, bo chyba sobie obetne nogi...........

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na swiad-rzeczywiscie jakissrodek nawilzajacy-aloes dobrze nawilza. Na tradzik-sam stosowałem (15 lat temu) sam Benzacne . Tani, prosty, miejscowy.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
cale nogi czy tylko stopy? masz na mysli wysychanie skory?

"doradca w combat/samoobrona"


trust no one

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
cale od pasa w dol, choc stopy wlasnie prawie wcale, tylko czasami. czy wysychanie? reczej nie, bo dokladnie zaczyna swedziec jakies 2-3 min po wytarciu i jak nie wycieram to tez jak juz wyschna.

tak btw, to w pachwinach (jednaj i drugiej) mam tez takie dziwne swedzenie, ale to juz nie to, bo swedzi mnie oid czasu do czasu, ale jak juz zacznie, to ho ho... "troche" lipa jak zaswedzi gdzies w miejscu publicznym szkole, albo jeszcze gdzies. z regoly, to sie dzieje wieczorem (ale jak wspomnialem zadko w szkole itp.) jak sie podrapie w tym miejscu, totak jakby luszczy mi sie skora (cos takiego jak lupiez) i po chwili zaczyna piec. co to moze byc?? tylko prosze, nie piszcie, zebym szedl do lekarza, bo nie mam zamiaru sciagac gaci przed jakims facetem (chyba ze bylaby to fajna 19-stka o niebieskich oczach i blond wlosach, ale watpie zeby tak wygladala ta osoba wiec nie zamierzam nigdzie isc

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
niestety sa to obijawy atopii (alergii). polecam na poczatek smarowanie nog po kazdej kapieli jakims balsamem nawilzajacym (Vaseline Intensive Care).

jezeli Ci to nie pomoze po kilku dniach, to lykaj wieczorem zyrtec lub claritine.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
jezeli chodzi o smarowanie, to smarowalem juz nivea tym zwyklym niebieskim, ale sprobuje. a co z tymi pachwinami?? to jest polaczone z nogami??
slyszalem tez ze wapno pomaga (tak mi mowila facetka w aptece)

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
moze to tez proszek do prania, masz jaks wysypke??

ale faktycznie to dermatolog moze zobaczyc, tylko nie mow ze sie wstydzisz

"doradca w combat/samoobrona"


trust no one

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
wapno pomaga na uczulenia. A masz jakąś wysypkę albo coś takiego????

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak tak zacznij sie najpierw smarować JAKIMŚ BALSAMEM DO CIAŁA - jak sie nei poprawi pomyślimy !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
na nogach nie mam zadnej wysypki ani zaczerwienienia, tylko w pachwinach taka mala wysypke mam

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
ok wzyscy dostali po SOGu.
to teraz z innej beczki. co jest najlepsze na tradzik?? jakies tabletki?? slyszalem, ze cynk (chyba) nawet bardzo pomaga, ale po odstawiniu pojawia sie jeszcze wiekszy tradzik niz przed stosowaniem... to prawda? tak w razie czego, to czy moge go dostac w aptece i czy to jest poprostu cynk, a moze jakis konkretny lek i ile moze kosztowac. teraz uzywam "zinerytu" w plynie takie cus do smarowania.
slyszalem tez, ze np. czekolada pogarsza tradzik, jak rowniez ostre przyprawy, itp. to tez jest prawda??
jak moze ktos napisac, to jakie sa najlepsze sposoby, zeby go chociarz zmniejszyc. o, przypomnialo mi sie, ze jeszcze ktos mi mowil, ze solarium wysusza i, ze to tez pomaga...
co prawda a co mitem...... dowiemy sie w nastepnym odcinku przygod haste'a w tej internetowej dzungli

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
wapna nie bierz, bo niestety dosc czesto wapn nasila dolegliwosci alergiczne.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masci i zele przeciwzapalne

Następny temat

Bol w okolicy trica

WHEY premium