SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustamed balkan chyba jakas wy***ka

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
ja miałęm i mam cypka z balkana , kody sie scierały , na stronce wyswietlało ze kod zły , ból po iniekcji na drugi dzień i przez 2 dni kolejne , ale po kilku szotach organizm sie przyzwyczaił i ok , działanie super dla mnie jezeli chodzi o cypka to numer jeden . co do sustamedu nie mam pojecia zbadaj poziom testo i beziesz wiedział ja tez miałem obawy po tym jak mi kody nie wskakiwał poprawnie pokazywał ze wałek miałe oddac ale typ powiedział ze to nowa seria i moga kody nie wskakiwac , wbiłem zrobiłem test na testo , odczekałem 3 dni zrobiłem ponownie test i juz wiedziałem ze jest tam testosteron o na pewno dłuzszym estrze niz propinat . ale jak po 30 dniach ci nic waga nie rusza zbadaj poziom testo jezeli bedzie kicha to znaczy ze są juz wałki Balkana , wszystko co piekne musi miec swój koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6291
Jestem po 2 strzale e3d, napisy tez sie scierają, dupa boli godz po injekcji i kolejne 2 dni czuc ze cos tam jest, apetyt na razie na +.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
dziwna sprawa, pewnie male stezenie jest w srodku bo efekty typowe dla testa sa, jakas tam pompa, korzeń stoi rano, ale libido tylko troche podwyzszone, nie to co na omenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
blake a jaka masz serie i date
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6291
LOT : 015 EXP : 03.16

Zmieniony przez - Blakekoval w dniu 2011-06-26 19:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
to to samo, na moje oko to tam jest jakies 50mg propa i chyba nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6291
No ja poczekam jeszcze z 2 tyg to bede mógł coś powiedzieć wiecej.
Może niech sie wypowie ktoś kto stosował tą serie?


Zmieniony przez - Blakekoval w dniu 2011-06-26 20:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
w****iony jestem troche bo nie wiem co robic teraz, zmienic na omo ktore tez c*** wie czy bd dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Po 30 dniach powinien juz ryj byc napuchniety nawet bez diety.
Znajomy bral ale bolalo przez pare dni po inj. Zrobil w noge. Na drugi dzien nie mogl chodzic , myslal ze zle zrobiona inj. Po 2 dniach znowu wypadl strzal i zrobil w druga noge. I tak nie dalo sie z lozka 4 tyg podniesc tak bolalo. Pozniej robil w tylek. Bolalo dalej ale dalo sie funkcjonowac. Ale z dzialania anabolicznego byl bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Ja tam nie wierze ze Balkan to lipa.
Oral jak i inj chwalony zawsze pozytynie.
I też tak dziwne mi sie wydaje ze lecisz z ta susta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANDROXEN- metanabol i stanozolol

Następny temat

Salbutamol

WHEY premium