SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suska / champions_train/ the_body_4_me

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Witam :).

Śledząc dzienniki treningowe innych użytkowników postanowiłam założyć swój, ponieważ lubie mieć wszystko pod kontrolą. Liczę na pomoc ze strony moderatorów oraz innych zapalonych sportowców. Dobre rady mile widziane!

Od 4-5 lat trenuję wioślarstwo. Sport wytrzymałościowo - siłowy. Startuję w wadze lekkiej. Waga lekka w sporcie, który uprawiam jest do 57kg. Ja mam spory zapas. Waże 52-53kg.

Moim głównym celem jest poprawa sylwetki, między innymi wyrzeźbienie mięśni brzucha, wzmocnienie mięśni ramion. Generalnie rzeźba.

Jeżeli chodzi o diete, nie będę bawiła sie w liczenie kalorii, ponieważ nie jest to dla mnie priorytetem. Nie jestem obzartuchem. Jem zdrowo w określonych godzinach. Pije mnóstwo wody.

Treningi : teraz gdy mam miesięczną przerwe od uprawianego przeze mnie sportu staram sie codziennie trenować. Biegam, jeżdzę na rowerze/rolkach. Chodzę na siłownie. Nie mam określonego planu.

Gdy treningi wioślarskie wrócą - mam okreslony plan treningowy, trenuje 6x w tygodniu ;).

Wymiary :

Wzrost - 164
Waga 52-53kg
Obwód biustu : 80
Obwód pod biustem : 75
Obwód bicepsa : 29cm
Obwód uda : 46,5
Obwód łydki : 33
Obwód bioder: 77
Obwód talii : 64
Obwód przedramienia: 22

Będę starać sie prowadzić dziennik w najlepszy sposób jaki potrafię. Udostępniała treningi, dietę oraz wszystko co dodaje mi motywacji do działania.



[ zdjęcia - wkrótce ] ;)

Zmieniony przez - suska w dniu 2012-08-12 11:01:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie lepiej przeniesc dziennik do:
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html

Nie zebym wyganial ale wiadomo ze wsrod kobiet razniej niz wsrod napalonych 11 latków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
haha, w sumie masz racje, nawet nie wiedziałam , że istenieją dzienniki w Ladies :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453

Poczekaj, jakis mod przeniesi a dalej juz dziewczyny Ci pomoga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
zostań tutaj ;)
widziałem że odwiedziłaś mój dziennik - teraz śmiałomogę powiedzieć, że będę tu zaglądał
czekam na foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
zostane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Też się cieszę że zostajesz :D. Też czekam na fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Niebawem jakieś sie pojawią ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Powodzenia

czekamy na pierwszy wpis z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Dzisiaj był bieg 45 minut w dość intensywnym tempie :D Leciało ze mnie :D
Za późno zorientowałam się, że Brda nam wylała haha i o to sa efekty :(






Zmieniony przez - suska w dniu 2012-08-12 21:33:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny redukcja

Następny temat

Co zrobić z brzuszkiem

WHEY premium