SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy-wymiana informacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli ktoś ma ochotę wymienić informacje na temat konkretnych produktów(dawkowanie,skuteczność,gdzie i za ile kupić)to chętnie podzielę się tym co już wiem i równie chętnie usłyszę coś nowego.
Pozdrowienia dla szybkorosnących.
Michail

Adam Baranowski

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Kreatyna megabola brales???A Giant Mega Mass 4000??????


Mam i nie dlugo chce zacac brac .............nie wiem czy wogole bedzie jakis efekt....


Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna Megabola to nie wiem ale GMM 4000 to zaje..bista sprawa. Jeśli jestes tak samo jak ja ektomorfikiem to przyrosty Cię raczej zadowalą i niech ktoś nie Ci nie w mówi że nałapiesz dłuszczu bo jak masz szybka przemiane materii to jest GIT....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
zastanawia mnie jedna rzecz. Często spieracie się ile gram Kreatyny dziennie. A ja się pytam jak wy odmierzacie te gramy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mama w kuchni ma taką wage kuchenna i tak moge zobaczyć co do grama ile tego biore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Osobiście nie brałem kreatyny Megabola,ale chłopaki u mnie na siłce mówią(próbowali),że Megabol jest mocno przereklamowany.

Adam Baranowski

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chciałbym zapytać o ocenę tych,którzy już wypróbowali w działaniu Creamass-a Hi-Teca-jakie rezultaty-przy jakim dawkowaniu.
Pozdrawiam

Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
DZieki!
Mam 4.4kg GMM 4000 i, keratyne megabola i jeszce jednego gainerka.
To beda moje pierwsze odzywki a zco do keratyny megabola to wzialem ja bo nie mialem wiecej kasy ...nastepnym razem wezme cos lepszego.A znasz moze ajkeis dobre aminokwasy??



Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
koksu86 ja nigdy nie widzialem keratyny megabola..

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2751
Mam dwa krotkie pytania:
- Czy slyszeliscie moze o firmie produkujacej odzywki American Muscle, jesli tak to co o niej sadzicie?
- Wlasnie skonczylme cykl kreatynowy i zastanawiam sie co teraz, moze cos poradzicie?(jadlem sama kreatyne)

Pozdrawiam

Buchaczi

Buchaczi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklep

Następny temat

Karnityna czy kreatyna...

Wiecej