SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy po terminie ważnosci-czy mozna brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
witam,mam ze sklepem taki układ ze to co im zostało to sprzedaja mi za połowe ceny,,glownie zachodnie produkty,tak wiec ostatnio kupiłem tam bialko wazne do 2001 ,acetebolan do 2002, i kreatyne cell tech do 2001,biore je teraz i nie czuje nic,czy to wina daty? pono jest ok bo to tak jakz lekami ze sa wazne jescze pare lato po dacie waz?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
hmm one sa przeterminowane kilka lat wiec ja bym nie ryzykowal, slyszalem ze leki i suple mozna brac bezpiecznie jeszcze okolo 3 miechy po terminie ale zeby 6 lat to troche za duzo moim zdaniem

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62108
Jeżeli konsystencja jest nie zmieniona(nie ma bryłek)i zapach jest normalny(nie śmierdzi ),możesz brac.Nie działają?Przcież to nie sterydy.Potrzeba czasu na działanie suplementów i odpowiedniej diety.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Nie bierz szkoda zdrowia!
Za połowe ceny to niezły walek robią na Tobie.. Kilka tyg jeszcze by przeszło.. ale 6 lat przeterminowania litosci .. Myślcie panowie

Ile to połowa ceny u nich ?? 100zł 50zł ??

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva 6 lat po terminie waznosci ?! Weź to wy***!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jak w ogole mozna sie zastanawiac nad takimi rzeczami????

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
nie kazdy zarabia tyle co wy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
nie kazdy moze zarabia, ale niewiadomo co ci bedzie po tym... wez lepiej tego nie bierz... tak ci zaradza wszyscy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
nie kazdy zarabia tyle co wy...

Nie każdy też ma takie podejście jak Ty 6 lat to gruba przesada. Ale co to za sklep co ma tak przeterminowane suple... Paranoja.

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> jak to dobrze połączyć <<<

Następny temat

Jaka najsłodsza w smaku mieszanka?

WHEY premium