SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

suplementy na suchą masę mięśniową

Wysłana -
Witam,
Mam pytanko, jeżeli nie chcę za bardzo przytyć tylko chcę zdobyć suchą masę mięśniową powinienem brać kreatynę czy tylko białko i co myślicie o braniu glutanium?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na początek musisz opanować podstawy . Suplementy to tylko dodatek .
http://potreningu.pl/articles/2606/zaczynam-prace-nad-sylwetka--jaki-trening-i-jaka-diete-wybrac 
Wysłana -
Podstawy mam już jakieś troszkę już ćwiczę przez pierwsze miesiące ćwiczyłem z trenerem personalnym. Widzę po swoim organizmie że jak z nic chyba z niego nie wyciągnę bez suplementy, więc jakie mi polecisz oprócz białka.
Wysłana -
Nic nie ogarniasz. Zaden suplement Ci nie pomoze dopoki nie ogarniesz podstawsię diety i treninguodżywianie.
Wysłana -
No to skonsultuj ze swoim trenerem możliwość wprowadzenia suplementacji , napiszesz nam jakie suplementy zalecił i jak to uzasadnił .
Pozdrawiam
Wysłana -
MajkelTSW
Nic nie ogarniasz. Zaden suplement Ci nie pomoze dopoki nie ogarniesz podstawsię diety i treninguodżywianie.
Nie zgodzę się z Tobą, co nie co kumam, poprostu chciałbym zasięgnąć jeszcze trochę porad od doświadczonych osób. Moje dzienne zapotrzebowanie to jest około 4500 w tym 55% węglowodanów 30 tłuszczy 15 białka, dietę układa mi osoba z siłowni do tego zalecił brać odżywkę białkowa. Chciałem brać jeszcze kreatywne ale wyczytałem że utrzymuje wodę w organizmie, a ja chciałbym więcej suchej masy mięśniowej a nie przytyć cały.
Wysłana -
flex1976
No to skonsultuj ze swoim trenerem możliwość wprowadzenia suplementacji , napiszesz nam jakie suplementy zalecił i jak to uzasadnił .
Pozdrawiam

Zalecił mi białko. A ja chciałem dowiedzieć się co myślicie o kreatywnie i glutaminie. Bo od dłuższego czasu nie mogę zwiększyć mięśni stoję w miejscu siła rośnie a mięśnie w miejscu. Nie chcem cały spuchnac tylko mięśnie zwiększyć.
Wysłana -
Twoje posty świadczą jednak o tym, że nie "ogarniasz", ja bym chciała się dowiedzieć, ile ważysz, masz wzrostu i jaką masz aktywność, że masz w diecie 4500 kcal, bo jak na początkującego to kosmiczna ilość. I jeśli od czegoś "spuchniesz" to od tego. P.S. Ta kreatyna to zatrzymuje wodę w mięśniach - i te mięśnie "puchną"
Wysłana -
Praca w handlu więc aktywność duża wręcz bardzo duża czasami 12 godzin w pracy i ciągły bieg jak to w marketach. 183 cm waga 90kg tylko że mam ciężkie kości, po ostatniej analizie ciała miałem 15,6 % tłuszczu. Jeszcze coś podać.
Wysłana -
Wrzuć zdjęcie sylwetki, bo to się raczej na redu kwalifikuje, nie na żadną masę.
Wysłana -
Redukcję chcem robić około kwietnia, chcem jeszcze nabrać trochę siły i budować mięśnie, tak polecili mi bywalcena siłowni, jeżeli się mylili to dajcie znać a zdjęcie sylwetki wrzucę później( awaria telefonu)
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź