SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy na suchą masę mięśniową

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
Witam,
Mam pytanko, jeżeli nie chcę za bardzo przytyć tylko chcę zdobyć suchą masę mięśniową powinienem brać kreatynę czy tylko białko i co myślicie o braniu glutanium?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Zapraszam:

http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

http://m.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-02-04 18:22:45

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Na początek musisz opanować podstawy . Suplementy to tylko dodatek .
http://potreningu.pl/articles/2606/zaczynam-prace-nad-sylwetka--jaki-trening-i-jaka-diete-wybrac 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
Podstawy mam już jakieś troszkę już ćwiczę przez pierwsze miesiące ćwiczyłem z trenerem personalnym. Widzę po swoim organizmie że jak z nic chyba z niego nie wyciągnę bez suplementy, więc jakie mi polecisz oprócz białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nic nie ogarniasz. Zaden suplement Ci nie pomoze dopoki nie ogarniesz podstawsię diety i treninguodżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
No to skonsultuj ze swoim trenerem możliwość wprowadzenia suplementacji , napiszesz nam jakie suplementy zalecił i jak to uzasadnił .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
MajkelTSW
Nic nie ogarniasz. Zaden suplement Ci nie pomoze dopoki nie ogarniesz podstawsię diety i treninguodżywianie.
Nie zgodzę się z Tobą, co nie co kumam, poprostu chciałbym zasięgnąć jeszcze trochę porad od doświadczonych osób. Moje dzienne zapotrzebowanie to jest około 4500 w tym 55% węglowodanów 30 tłuszczy 15 białka, dietę układa mi osoba z siłowni do tego zalecił brać odżywkę białkowa. Chciałem brać jeszcze kreatywne ale wyczytałem że utrzymuje wodę w organizmie, a ja chciałbym więcej suchej masy mięśniowej a nie przytyć cały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
flex1976
No to skonsultuj ze swoim trenerem możliwość wprowadzenia suplementacji , napiszesz nam jakie suplementy zalecił i jak to uzasadnił .
Pozdrawiam

Zalecił mi białko. A ja chciałem dowiedzieć się co myślicie o kreatywnie i glutaminie. Bo od dłuższego czasu nie mogę zwiększyć mięśni stoję w miejscu siła rośnie a mięśnie w miejscu. Nie chcem cały spuchnac tylko mięśnie zwiększyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Twoje posty świadczą jednak o tym, że nie "ogarniasz", ja bym chciała się dowiedzieć, ile ważysz, masz wzrostu i jaką masz aktywność, że masz w diecie 4500 kcal, bo jak na początkującego to kosmiczna ilość. I jeśli od czegoś "spuchniesz" to od tego. P.S. Ta kreatyna to zatrzymuje wodę w mięśniach - i te mięśnie "puchną"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
Praca w handlu więc aktywność duża wręcz bardzo duża czasami 12 godzin w pracy i ciągły bieg jak to w marketach. 183 cm waga 90kg tylko że mam ciężkie kości, po ostatniej analizie ciała miałem 15,6 % tłuszczu. Jeszcze coś podać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuć zdjęcie sylwetki, bo to się raczej na redu kwalifikuje, nie na żadną masę.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 353
Redukcję chcem robić około kwietnia, chcem jeszcze nabrać trochę siły i budować mięśnie, tak polecili mi bywalcena siłowni, jeżeli się mylili to dajcie znać a zdjęcie sylwetki wrzucę później( awaria telefonu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanieczyszczone suplementy?

Następny temat

Gainer ktory wybrac

WHEY premium