SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy na poczatek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
elo
jako ze sie oczytalem troche na forum odnosnie suplementow, chcialem sobie skomponowac cos na poczatek. Prosze o pomoc przy wyborze czegos na poczatek na podstawie doswiadczenia. Narazie zdecydowalem sie na gainerka ze wzgledu na uzupelnienie diety.
Natomiast na silowni powiedzieli mi cos,czego tu nie znalazlem czyli to, ze kreatyna nie pomoze mi jako ze dopiero zaczynam regularne treningi na silowni.
Doszedlem do tego ze na poczatek zakupilbym sobie gainerka i nitrobolon. Czy ktos moze mi cos jeszcze polecic "na siłe"?
Mama 17 lat 178cm 65kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
na początek do diety dodaj gainer lub (białko)

a kreatynę się bierze po stagnacji mięśni ,mniej więcej do roku treningu na siłce

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
a HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
na poczatku sila bedzie szla Ci sama z siebie wiec poczekaj troszke z jakas suplementacja.A hmb jest na spalanie tluszczu ale raczej nie jest chwalone.

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
żarcie,trening,regeneracja
tyle wystarczy i zaoszczedzisz kasy na piwo i papierosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
albo nitrobolon?? te stymuluja prace miesni.
chcialem dodac ze diety nie mam ksiazkowej i ze wzglendu na szkole ktora mam od 11 do 18 ciezko mi zjesc cos dobrego poza kanapkami.

sory ale albo nie da sie albo ja jeszcze nie umiem edytowac postow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
o 11....no to akurat,wstajesz o 8 jesz płatki owsiane, 8.30 smażysz cyca z kuraka i gotujesz ryż,8.50 pakujesz wszystko w pojemnik do szkoły,8.55 robisz jeszcze jakies kanapki(bo przeciez chcesz przytyć),9.10 pakujesz kuraka i kanapki do plecaka,9.20 gotujesz jajka na drugie sniadanie,9.30 jesz jajka,9.50 masz czas na toalete itp.,9.30 wychodzisz do szkoły
widzisz w 2 minuty zaplanowałem ci dzien
a za to co miałbyś nitro kupic kup wiataminy, moga być olimpa albo special two z NOW'a
ale sie wczułem

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2007-12-07 01:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
a ile czasu juz cwiczysz?

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja ?
ja wogole nie cwicze
czasami ide na siłownie mtv pooglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
hehe nie,nie Ty:)nasz kolega reaper.Ja tam wole vive

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
zaliczylem tydzien na silowni na ktorej jest wszystko i duzo wiecej ;p trzeba kiedys zaczac.
wiec doszedlem z wami do wniosku ze naarzie wystarczy mi.
gainer
jakies witaminki
dobra dieta
+jakies carbo
plan treningowy.
Ogolnie chcialem jakies bialko wziac zeby jakiegos kopa miec ale na poczatku nic mi nie pomoze oprocz silnej woli. a gainerki i witaminki uzupelnia braki w diecie. o jakims lepszym dopalaczu bede myslal jak zauwaze coraz mniejszy progress. poprostu zalamuje sie jak widze przepasc dzielaca mnie od innych znaomych z silki ale trzeba na to czasu a nie "koksu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm + Kre Alkalyn EFX

Następny temat

czy od kreatyny rosnie brzuch

Wiecej