SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
jogi potrzebuje Waszej pomocy ;)

na poczatek skrocie:
- 20 lat
- pol roku systematycznych i ciezkich treningow
- dieta i plan treningowy stosowane
- szczuply jestem, ale systematycznie buduje mase, no ale jest mi za mało ;)

poszukuje wiec suplementow do budowy mej skromnej masy, na poczatek cos za 100zł, czy polecicie to: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54303909

ew. jesli ktos zna cos lepszego, co lepiej buduje mase (moze byc ciut drozsze) niech pisze

dziekuje Wam za odpowiedzi

--
pozdr. Jogi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak, mamy cos odpowiedniejszego
proponuję zaopatrzyć się w gainera, za niewielkie pieniadze skosztuj xxl Treca w ilosci 4.8 kilograma.
Łykaj 2 porcje dziennie po 75 gram z mlekiem miedzy posiłkami lub dokladając do posiłków ubogich kalorycznie.
Kup multiwitaminy i zrób 1-2 tygodnie lekkiego treningu regeneracyjnego.Potem mozęsz startowac.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jeśli chcesz cykl na mono to za niecałą stówkę masz zellbolan II
przed chwilą gdzieś tu wrzucałem link do tego produktu:
http://produkty.sport-nutrition.pl/sklep/details.php?pid=662 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
no dziekuje Wam serdecznie, ale daliscie 2 odpowiedzi zupełnie inne i jako amator zupełnie nie wiem co wybrac. cykl raczej nie musi byc mono, wolałbym 'jechac z koksem' (bez skojarzen) jakos w umiarkowanych odstepach czasu (ze 3 serie na rok, tak jak polecacie na forum), aby faktycznie przybrac...

moze uda Wam sie dojsc do jednoglosnej opinii ;) nie wiem, pomozcie..

--
pozdr. Jogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
popieram miętkiego jeśli masz tylko tyle kaski to ON ma rację
ziper dosyć dziwnie chłopakowi polecasz - całe zasoby wywali na stacka a co z białeczkem ew/gainerkiem, carbo/glukozą hmmm ?

reasumując 1. gainer (trec jest tani i ok, też vitalmax jest si) 2. kreatyna ale monohydrat polecam (stacki są dobre ale drogie !!!) możesz też niedrogo kupić (te same firmy ale olimp też ma niedrogo, zresztą najważniesze jest rozdrobnienie ma być jak najbardziej rozdrobniona (micro)

i jedz chłopie duuuużo jedz


Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2005-06-16 10:26:14

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Mordad rozdrobnienie kreatyny nie ma wpływu na końcowy efekt
opcja którą podałem jest moim zdaniem bardzo dobra i ekonomiczna
autor nigdzie nie zaznaczył, że ma jakieś barki w diecie
więc nie widzę powodów abym miał mu polecać białka/gainery/bulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
dzieki,

od pewnego goscia, ktory zajmuje sie tym wszystkim takze fachowo dostalem takie cos:

kreatyna z tauryna i dextroza pomoze ci w osiagnieciu wagi sily i wytrzymalosci w polaczeniu z dobrym treningiem mozesz uzyskac spore efekty
powinienes zastosowac takze jakas odzywke typu gainer jak mas xxl lub magnum

ja sie upieram przy tej kreatynie.

no to moze zrobmy tak: poprosze Was o kreatyne jakas dla mnie odpowiednia+jakis gainer - o 100zł juz zapomnijmy, wole miec super efekty, kasy mam wiecej...tylko znow nie przesadzajmy :P

z gory dzieki


EDIT:

aaa - ziper69: brakow w diecie nie mam zadnych, ulozona jest bardzo dobrze i nie przeze mnie, ponadto widze efekty juz...wiec w tej kwestii sie zgadzam..

Zmieniony przez - jogi21 w dniu 2005-06-16 10:39:22

--
pozdr. Jogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro nie ma braków to po co Ci gainer?
kup ten stack
będzie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
dzieki, ale co to jest "stack"? ;)

--
pozdr. Jogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
ziper co do rozdrobnienia - to moje zdanie i go nie odstąpię (za dużo prób na własnym ciele ...)

co do sugestii - kolega nie znając się zadał magiczne pytanie o masę ... pisząc o szczupłości
stąd sugestie dalsze - czyli dieta gainer etc.
oczywiście to co polecasz (nie próbowałem ale skład obiecujący) wygląda porządnie, tylko myślę że kolega za mniejszą kasę może mieć lepsze osiągi w budowaniu opierając się o inny zestaw

poleciłbym mono + dextro / ew carbo no i uzupełnienie gainer i niezapominaj o białku

co do sklepiku zerknij na sfd (abona dostaniesz ) ceny sa ok, a i atleta też jest ok

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
95 zeta za taki skład to dużo
bez żartów
poza tym kolega jest z sfd
a to u Bima ma wpływ na zakupy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna łaczyc dwie kretki?

Następny temat

Izolat czy koncentrat

WHEY premium