SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja przy długotrwałym stresie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
witaj, jezeli chodzi Ci o wsparcie ukladu nerwowego, nie bedzie mialo to wiekszego znaczenia, chociaz mi sie wydawalo, ze w dalszym etapie suplementacji, tak po 3 miesiacach, robilem sie bardziej wyciszony i skupiony bezposrednio po zastosownaiu w ciagu dnia, nie wiem na ile to placebo, a na ile realne dzialanie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136780
Erwii, jako ćwiczący kulturysta nie nadużywasz przypadkiem pobudzaczy opartych na geranium, efce? Kofeiny ani tony przedtreningówek? Bo takie objawy jak piszesz miało wielu chłopaków nadużywających mózgotrzepnych pobudzaczy i tutaj ahswa za bardzo nic nie da

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
oj nie,tutaj tez nie tkwi przyczyna moim zdaniem
pre wrzucam 1-2x w tyg, ale coś z rodzaju podstawowywch pre dostępnych w sklepie SFD, gdzie jedynym stymulantem jest kofeina
nie ukrywam, ze właśnie sporadycznie energetyk 250ml w ciągu dnia, ale to tez te 2-3 razy w tyg maksymalnie, prócz tego 2-3 kawy dziennie chociaż jeszcze nie tak dawno piłem jej więcej
natomiast co do geranium itp to nic takiego u mnie nie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Bez większego znaczenia przed czy po posiłku.
Podobne stany miewałem do ciebie do stałej suplementacji wrzuciłem: witamina c, ashwaganda, różeniec, zma i omaga3.
Śmieszne podstawy które w okresie jesiennym i teraz przed wiosennym naprawdę robią robotę, u mnie to wszystko leci od 1 listopada u.r. dużo łatwiej się funkcjonuje.


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2018-03-07 12:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
mam podobnie, w okresie gdzie panowaly infekcje, grypy itd dodatkowo podbilem d3 do dawki 8000 iu i nic mnie nie ruszylo, a wszyscy dookola chorowali

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Właśnie o czymś zapomniałem: d3+k2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie w stałej suplementacji jest magnez, potas, cynk, o3, teraz doszła jeszcze ashwa, mam nadzieję, że zauważę po kilku tyg poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Z potasem nie powinieneś mieć problemu z dietą. Z jego suplementacją należy uważać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
właśnie teraz czytam, że nadmiar tego pierwiastka może prowadzić do zaburzeń rytmu serca, co u mnie też się ostatnio nasiliło, w zasadzie cały czas mam przyspieszone tętno, a serce bije zdecydowanie szybciej niż powinno w stanie spoczynku, wynika to z tego, że czuje się jakby cały czas napięty, poddenerwowany itp

najlepiej byłoby poprzeć to badaniami i sprawdzić ten potas, natomiast w moim przypadku i tak jest to 1 kap dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
1kaps dziennie nawet jeżeli ma 1g, to bardzo niewiele.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z suplementami :)

Następny temat

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

WHEY premium