SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja przy długotrwałym stresie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78297
Jak wygląda u Ciebie praca, szkoła, relacje z najbliższymi? Może to przetrenowanie?

Ja ostatnio dostałem awans no i całe spektrum nowych obowiązków. Do tego osoba która miała mnie szkolić wrzucila mnie na głęboką wodę i zarządzałem z dnia na dzień dosłownie milionami złotych mojej firmy.
Przez stres nie mogłem jesc, spać, trenować i bzykać.
Tutaj poszukaj problemu.

Pamiętaj że jest zima i to też każdemu daje się we znaki. Mnie troszkę podnosi witamina D. Nie bierz antydepresantów. Szkoda zdrowia.
Poszukaj przyczyny albo po prostu skorzystaj z pomocy lekarzy którzy się tym zajmują. To nie wstyd.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-03-01 13:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Może to być również jakiś problem z sercem. Bez wątpienia warto udać się do lekarza i zrobić badania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
Erwin nie wiem jak liczyłeś koszt suplementacji rozencem ale na allegro albo bulk powders masz za 60zl masz 50g, czyli 150dni stosowania. Prace mam mega stresująca, a dzięki niemu jestem spokojny i wyciszony. Ashwy np nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tomaszS jak pisałem już parę razy wcześniej nie mam praktycznie jakichkolwiek czynników, które powodowałby stres, więc jak mam szukać przyczyny w czymś czego po prostu nie ma? na przetrenowanie też bym nie stawiał, dodatkowo od razu napiszę, że ze snem też nie mam problemu, śpię po te 7-8h dziennie

szaunima sugerowałem się tą, którą polecił tomq-mag, czyli apollo z muscle zona, wychodzi koszt koło 100zł miesięcznie, natomiast to o czym Ty piszesz czyli wersja raw w proszku zdecydowanie jak patrzę wychodzi korzystniej, z tym, ze standaryzacja jest tu dużo niższa
a jak z dawkowaniem tego, jest dołączona jakaś miarka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
Zawsze miałem dołączona miarkę i suplementowalem 300mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mialem ten rozeniec od BP, smak ch**owy%) ostatni raz wzialem w proszku, mocno mi przeszkadzal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pomijając już sam smak, bo to dla mnie najmniej istotne, jeśli mogę zaoszczędzić nie tracąc na jakości produktu, znalazłem jeszcze coś takiego, produkt standararyzowany na 3%, kwestia własnie jak z jakością tego typu suplementów, bo firma sama z siebie do końca mnie nie przekonuje



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
osobiscie w bulk powders jednak bym inwestowal
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Również firma wydaje mi się dużo pewniejsza. Smak rzeczywiście nie jest pyszny, ale ujdzie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jeszcze jedno pytanie ode mnie, ashwe z hepatica stosuję w porcji 3kap na wieczór bezpośrednio do posiłku, dawkować w ten sposób czy rozbić to na rano/wieczór bądź 3x ed w ciągu dnia? i czy ma znaczenie czy przyjmiemy przed/w trakcie/po posiłku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z suplementami :)

Następny temat

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

WHEY premium