SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja przy długotrwałym stresie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
czyli teoretycznie nie powinno być problemu, ale i tak najlepiej byłoby to poprzeć badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
zazwyczaj badanie pokaze nam stan realny, tylko aby bylo poprzedzone kilkoma dniami trzymania michy takiej jak sobie zaplanowalismy plus ewentualnej suplementacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
u mnie akurat nie ma jakichkolwiek odstępstw, także z tym też na pewno problemu nie będzie i wydaje mi się, że wynik będzie miarodajny

pomijając magnez to nadmiar/niedobór jakiś pozostałych pierwiastków może mieć wpływ na objawy, które wymieniłem na początku tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Niedobór cynku :) jednak według mnie problem jest czysto psychologiczny, ot po prostu jesteś bardziej podatny na stres niż inni i być może dla tego występuje taka reakcja organizmu. Czasami bywa tak że mamy w swoim życiu stresujący okres który trwa 2-3 tygodnie.. później dwa miesiące spokoju i nagle zaczynają się objawy lękowe bez uzasadnienia, bardzo rzadko takie reakcje wychodzą od razu po stresującym okresie. Kup dobrej jakości witaminy, dorzuć witamine d3+k2, magnez, ashwagandhe i do przodu :) Jeżeli chcesz coś co faktycznie działa na układ nerwowy i go uspokaja, to cholina+inozytol, choliny tak 1,5-2g dziennie inozytolu 1-6g rozbity na porcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
dzięki za podpowiedź natomiast nie chcę dodawać nie wiadomo jak wiele suplementów na raz, póki co zobaczymy czy ashwa sama w sobie coś pomoże, jeśli nie - będę myślał dalej
aczkolwiek tak jak piszesz, jest to sprawa mocno indywidualna i rzeczywiscie może jestem dużo bardziej podatny na stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Powinno pomóc, adaptogenty zresztą działają tak że doprowadzają organizm i hormony do homeostazy i ich działanie głównie odczuwają osoby które mają problemy z takimi objawami jak lęk, bezsenność itd. Im gorzej się czujesz tym powinien lepiej zadziałać.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z suplementami :)

Wiecej