SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam,
chłopak
19 lat
wzrost:180
waga:66
Wiec tak skończyłem cykl na odżywkach.
Brałem X-pand, HP, i gainerów kilka X-pand chwale najmniej(kwiecnien, maj)
Od września stosowałem bcaa, SAW, nitrobolon 2 i rowzniez gainery.
Najbardziej chwaliłem sobie SAW-a.
Od listopada bralem no XPLODe no i w sumie to wszystko.
teraz pytanie do najlepszych ;) chciałbym by ktoś ułożył mi jakas dobra diete tzn chciałbym uzyskać wiekszą masę.(max do wydania 200-300/mc) do tego moza dorzucic jakies fajne suple ;PP

PzDr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
i co jeszcze może frytki do tego i co z tego że brałeś tyle supli chwalisz się ??
wypełnij ankietę https://www.sfd.pl/Regulamin_dzialu_Junior_SFD_ANKIETA+_podstawowe_info._-t816238.html - tu też masz tematy dotyczące diety przeczytaj je \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Może nawet 2 porcje frytek ;]
Napisałem żeby ktoś podał mi jakąś dobrą dietę ponieważ nie mam czasu na przeliczanie jakichś kalori itp.
Chodzi mi o diete którą ktoś brał i sobie chwali.
Btw, odnośnie twojego komenta na temat supli- podobno każdy sądzi sam po sobie ;]
PzDr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
nikt ci nie napisze jedz to i to a jak czegoś nie lubisz, a pozatym nawet jak ktoś ci poda jedz to i to i będziesz to jadł przez rok ?? w poprzedniej wypowiedzi dałem ci link tam jest o diecie przeczytaj i ułóż innego wyjścia nie ms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
BasteK92
Napisałem żeby ktoś podał mi jakąś dobrą dietę ponieważ nie mam czasu na przeliczanie jakichś kalori itp.



nie ma gotowych diet dla kazdego. jak t nie masz czasu sam tego zrobic to myslisz, ze ktos za ciebie bedzie ukladal?
napisz co jadasz w ciagu dnia i naprowadzimy cie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ułóż a zostanie ona skorygowana i tyle, trochę wysiłku kolego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopiero zaczynam .

Następny temat

Masa + Siła

WHEY premium