SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na sen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
czesc. po 15 latach doszedlem do decyzji, ze czas skonczyc z nalogiem, jakim jest palenie trawska. przez okolo pierwszy tydzien wiaze sie to z calkowita bezsennoscia i chcialem jakkolwiek sie wspomoc w tej kwestii. nie oczekuje ze jakis suplement zamknie mi oczy i odprowadzi w kraine snu, ale jesli moglby choc troche mnie tam zblizyc do tego snu do byloby spoko. mam niby dojscie do kazdego leku z apteki (kochany wuju lekarz, ktory pisze swojemu bratankowi wszystko) ale nie chce wpasc z deszczu pod rynne, ze teraz bez skuna nie zasne, a pozniej bez tabletki. stad pomyslalem o wsparciu suplementacyjnym. wiem o gabie melatoninie, 5htp. cos jeszcze polecacie? jak to razem polaczyc i w jakich dawkach na poczatek a jakie dawki docelowe? z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Poczytaj o higienie snu .Postaraj się najpierw poszukać rozwiązań całkowicie naturalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
higiena snu nie ma tu nic do rzeczy. chyba nie zdajesz sobie sprawy po tylu latach palenia jak to dziala nie ma stanu najarania = nie ma snu. ostatnio bylem na wyjezdzie 4 dniowym bez mozliwosci wziecia ze soba, badz zalatwienia na miejscu i przez 4 dni przespalem lacznie 5h, tak, 5h! to norma u osob w nalogu zwiazanym z thc. szukam dla siebie lekkiego wsparcia z zewn. nie zakladam ze taka gaba czy melatonina polozy mnie do spania, ale niech chociaz w kilku % pomoze zasnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
doskonale wiem o czym mowisz. sam ten etap w zyciu przerabialem. potrzebowalem 7 nocy by 8 dnia zasnac normalnie. bralem melatonine i gabe ale nic to nie dawalo. nie licz na to ze suple wprowadza Cie w stan podobny do thc ze bez problemu pojdziesz spac. to inny kaliber. wydaje mi sie ze jedynym sposobem bedzie zacisnac zeby, przemeczyc sie kilka nocy i po okolo tygodniu wszystko wroci do normy.

ps. palilem ponad 12 lat, dzien w dzien, wiec doskonale wiem gdzie jestes
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
dzieki za szczera odp. tak jak pisalem wyzej nie oczekuje ze suple poloza mnie spac, ale chociaz jakies minimalne wsparcie w tyn temacie. poleccie cos i dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2-5 mg melatoniny na początek, jeśli chodzi o zaśnięcie .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
1-3mg powinny dac efekty. Czasami bywa tak, że 5mg bardziej utrudnia niż pomaga.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
ok. zaczne sobie w pierwszy dzien od 1mg, bo w sumie nigdy nie mialem z tym do czynienia. cos do tego dorzucic jeszcze dla spotengowania efektu?

acha, i powiedzcie mi, czy ta melatonina potrzebuje jakis specjalnych warunkow do lepszego dzialania? nie wiem, co moge miec na mysli, np. jakas porcja wegli do melatoniny, albo ogolnie z posilkiem, czy raczej na pusty zoladek, czy moze z wiekszym dodatkiem tluszczy? czy nie ma to kompletnie znaczenia?


Zmieniony przez - ashwagandaaa w dniu 7/23/2018 5:32:05 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
na mnie melatonina najlepiej dziala na pusty zoladek choc raczej to bedzie obojetne sprawdz na sobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie potrzebuje nic, sama melatonina starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
Mati14.4
na mnie melatonina najlepiej dziala na pusty zoladek choc raczej to bedzie obojetne sprawdz na sobie :)


no na pusty zoladek to bedzie raczej ciezko ja zarzucic bo zawsze te ok. 30min przed snem wleci ostatni posilek.

dzieki wszystkim za odpowiedzi. czas teraz zamowic melke i wytrwac w postanowieniu!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na regeneracje

Następny temat

Carbo a praca.

WHEY premium