SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na sen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Ja też polecam zacząć od Melatoniny, jeśli nie będzie pomagało to wtedy można powoli zacząć dokładać pojedynczo inne rzeczy. Tak jak mówi reszta najlepiej na pusty żołądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 561
Na rynku są znacznie lepsze produkty niż to co oferuje 99% firm, czyli melatonina, gaba, tryptofan itp., ale też kosztują swoje. Poczytaj na forach czy serwisach branżowych w usa co obecnie jest na topie i porównaj składy z tym co większość proponuje, to niebo a ziemia, np. Olympus Labs Amnesia, Revange Knockout, Evomuse Sleephoria itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
kestia czy to co jest na etykiecie ma odzwierciedlenie w tym, co jest w kapsie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
to samo można powiedzieć o każdym jednym suplemencie (bo to nie lek, który jest badany przed wprowadzeniem na rynek), więc nie widze sensu takiego argumentu podnosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 197
A może spróbuj przeczekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
pierwsza noc za mna, mialo byc od dzisiejszej nocy ale rozpoczalem walke juz wczoraj. wrzucilem 3mg melki i za wiele nie pomogla. moze bylo mi bardziej blogo, ale do snu bardzo daleka droga. tak wiec tej nocy zasnalem na 1.5h i przespalem od 4.30 do 6 rano. no i to by bylo na tyle snu. ale w tym momencie nic mnie nie obchodzi bo wytrwalem pierwszy dzien, teraz tylko tego nie spieprzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
marek.wika
to samo można powiedzieć o każdym jednym suplemencie (bo to nie lek, który jest badany przed wprowadzeniem na rynek), więc nie widze sensu takiego argumentu podnosić


Nie o każdym. Są firmy dopuszczone do obrotu i garażowe wyroby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Organizm sam sie wyreguluje, mysle, ze po tygodniu sie ogarniesz. Pewnie bedzie problem z nadpobudliwoscia.
Powodzenia.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
SleepAid polecam.
Zawsze miałem problemy z zasypianiem, a teraz SleepAid niesamowicie mi w tym pomaga, pół godziny i zasypiam, wystarczy się wyciszyć, wyłączyć TV, zgasić światła, oddalić od siebie telefon i samo pójdzie. Przynajmniej na mnie niesamowicie działa, a Tobie w jakimś stopniu pomoże jeśli faktycznie masz/miałeś taki problem.


Zmieniony przez - pawelisto w dniu 2018-07-25 17:15:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na regeneracje

Następny temat

Carbo a praca.

WHEY premium