SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple do oceny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dosłownie 1 pytanie związane z dawkowaniem suple, w diecie braków nie posiadam bo dieta składa się z 6 posiłków dziennie więc mysle ze to wystarczy. Ćwicze od 2 miesięcy na początku przyrost był widoczny teraz troche wolniej dlatego chcę zakupić suple.. Mianowicie wybrałem :

Gainer 737
Creatine Tabs ActivLab
WPC 80 Ostrowia

Pytanie odnoście tego czy stosowac wszystko razem a jesli tak to na jakiej zasadzie a jesli osobno to od czego zacząć i na czym konczyc ? : D

Prosze o nie wysmiewanie tematu bo pytam zupelnie powaznie, cwicze, dieta + plan jest a na suple sie nie znam więc stąd te pytanie ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz dietę to ani gainer i ani odżywka białkowa Ci nie są potzrebne jedynie pozostaje kreatyna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Kreatyne i WPC rozumiem ale po co ci w tym zestawieniu gainer ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwanie cyklu

Wiecej