SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

super fat burner .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
hej wzystkim.....hmm jestem nowa nie ukrywam:) mam nadzieje ze bedzie fajnie... od razu mam pytanie: czy ktos jadl super fat burnera? i z jakimi efektami bo ja juz tydzien lykam i tak srednio...

hmm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Witam a z pytaniem zapraszam do odpowiedniego działu.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaj do niego co najmniej 1000mg L-karnityny bo inaczej marne efekty + oczywiscie odp. dieta i trening

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę,że Fat Burner ma słabe działanie.Polecam termogenik firmy Prolab.Jest to połączenie wyciągu z efedryny,kofeiny i aspiryny.Spala tłuszcz nawet do 8kg /miesiąc.Na kobiety działa jeszcze lepiej.Możesz zamówić go w netrition Polska,u Cyberpakera.
Pozdrawiam.$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@?

Alfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Ja u siebie nie zauważyłam zadnej zmiany po fat burnerze

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5524
Super Fat burner jest raczej dla osob srednio aktywnych fizycznie - i nie oczekuj super efektow po tygodniu. Najlepiej laczyc SFB z l-karnityna i przede wszystkim duzo cwiczen aerobowych. Tluszcz nie rozpuszcza sie ani w wodzie ani w powietrzu, jedyne wyjscie to go SPALIC.
przeczytaj artykul farmaceuty Slawka Ambroziaka na ten temat na http://priv.ciechnet.pl/dso/sklep


wietom

wietom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
no dzieki ....a juz myslalam ze znalazlam magiczny srodek na tluszczyk hehe. dobra a czy ten wasz burner tez tak cuchnal? bo ja nie wiem...kurcze albo mi jakiej zle to sprzedali albo cos innego. i jeszcze jedno : czy jak ktos to bral to tylko 1 raz dziennie czy kilka? i czy np rano po obudzeniu pozniej pol godz niejedzenia i tyle? ja zauwazylam niewielkie zmiany po tych 3 tyg jedzenia burnera ale to wciaz za malo;(

hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Niestety każdy z nich śmierdzi. Jak brać musisz przeczytać na opakowaniu, gdyż każdy z nich jest inny. Mój, Universala, 4 tabl. jadło sie na pół godziny przed treningiem

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
universala? a dobry chociaz?>:)
aha i jeszcze jedno: do nemo...ten termogenik brales?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak jest bezpieczna ilosc L-Karnityny?

Następny temat

Jak utrzymać masę po cyklu kreatynowym?

WHEY premium