SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

supension + metesto metesto to nie metanabol!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
WItam jak myślicie czy cykl składajacy sie z supensiona i metesto wy***ie mnie w większym stopniu oczywiście za pszestrzeganiem odpowiedniej diety, odpowiedniego treningu i suplemętów. Jeśli uważacie że taki cykl jest cięki to mi doradzcie co bym miał wziąść zeby mnie zadowoliło chodzi mi o środki typowo na mase mięśniową jeśli znacie taki środek to mi go napiszcie tylko zeby niebył zamocno drogi może być toksyczny jeszcze jedno zeby wam było łatwiej określć to o co was pytałem to mam do dyspozycji 45 ampulek supension i 100 tab metesto metesto to nie metanabol! nara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
metyl można znaleść w polsce. tzn jakaś polska farmaceutyczna firma go produkuje. lub jeszcze 1rok temu tak było.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2005-05-15 11:52:59

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to jest ten metesto, z nazwy wnioskuje ze jakis testosteron(cos ala' undestor?)
Ja bym dodal np. nandrolon albo tren, jakosc miesnia byla by o wiele lepsza, rowniez spadki po cyklu niebyly by tak drastyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
brak profilu [klubowego]

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Paklito, co ty wuja czarujesz?
Chyba nie bardzo sam wiesz o co ci chodzi...
Tani stuff z którego bedziesz zadowolony to omka i metka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
co to jest niby to metesto skoro nawet na googlach mi tego nie wyszuka?

takie cośw ogóle istnieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chcesz dużo masy - zapomnij to mit. Nie ma duzej masy, to co ogladasz po kumplach zapewne to imitacja kulturysty nadmuchanego estrogenami. Z okazji, ze jestem doyebany alko dzisiaj, pozwole sobie na maly wyklad specjalnie dla Ciebie, bo tak se trafilem na ten topic.

Otoz - stwierdzenie "zeby mnie wyyebalo zdrowo" jest tutaj nie na miejscu.

Tlumaczac łopatologicznie: organizm ludzki nie jest w stanie budowac miesni w tempie wykładniczym. Co wiecej przyrosty uzyskane na srodkach latwo aromatyzujacych takich jak Testosteron, Metanabol, ktore objawiaja sie waga rzedu powyzej 3kg z cyklu powiedzmy 6-8 tygodni nie sa dobrej jakosci a jedynie uzyskasz dzieki nimi mase. Reasumujac, jesli interesi Cie tylko masa - to przedawkuj sobie metanabol i testosteron = masa gotowa.

Powodzenia.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wykladniczy o ile sie nie myle to po krzywej logarytmicznej... Uriel w jaki sposob mozna blizej narysowac przyrost miesnia, wezmy do 40 roku zycia, jak nie wykladniczo? (szybciej na poczatku, wolniej na koncu w czasie, dla nieobeznanych w wykresach). Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
metylostestosteron
taki cykl z aga by zniszczył przecietnego chłopaszka

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
To nie będzie funkcja np. y=nx (n do x) gdzie n - stała liczba np 2 do x (x - rośnie)

tylko bardziej y = sqrt(x) (squre root) pierwiastek z x


Inny wykres...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
y=nx to nie jest wykladnicza tylko liniowa, pierwiastek ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
juz powiedział..

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-05-14 00:09:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH

Następny temat

Nadcisnienie..

Wiecej