SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzelające stawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2603
Od zawsze pamiętam że szczelają mi kości najbardziej w nadgarstkach i kostkach rzadziej w kolanach i łokciach,trochę się denerwuje gdy ćwiczę a podczas ruchu słychać trzask , ale nic mnie wtedy nie boli.Zawsze przed treningiem mam dokładną rozgrzewkę,Czy ktoś wie czym to jest spowodowane czy to jest jakieś schorzenie, czy może mi się coś stać??

Niech MASA będzie z wami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 250
I bardzo dobrze że kolana i łokcie są wporządku, a jeśli chodzi o reszte skoro masz to od zawsze moze to byc spowodowane np. tym ze wystepują w tamtych miejscach stany zwyrodnieniowe. Jeśli to jest powodem trzeba uważać i to mocno. Radze odwiedzić ortopede: najpier pomachasz nadgarstkami a pozniej dostaniesz na kostki i gore zel a na ekraniku zobaczysz wlasne kosci... prawdopodobnie odradzi Ci treningu i na początek zapisze Stavomax-lek który usuwa stany zwyrodnieniowe. Jeśli chodzi o to że nie odczuwasz bólu to trzeba sie tylko cieszyc ale w pozniejszym czasie moze sie to zmienic albo i nie trudno powiedziec odwiedz lekarza, naprawde ten temat w sprawie kosci to temat rzeka ! pozdro !
1

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jakie znowu stany zwyrodnieniowe LOL
może trzeba robić lepszą rozgrzewkę - zminimalizuje strzały
może warto spróbować czymś "nasmarować stawy"

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Mi strasznie strzelaja kolana (od zawsze ) i reszta stawow tez... zrobili mi badania i zarowno lekarz sportowy jak i ortopeda doszli do wniosku ze jest to uwarunkowane genetycznie i te strzelanie poprostu mam powiedzieli mi ze mam sie nie przejmowac, dodam ze mnie to wogole nie boli, tylko slychac... a do czego zmierzam, nie zawsze strzelajace stawy oznaczaja ich uszkodzenie
1

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi w kostkach przy kazdym kroku, kazdym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 250
ja ******le
przeciez napisal ze ma dokladna rozgrzewke to po pierwsze
po drugie napisalem ze nie musza to byc stany zwyrodnieniowe ale mogą
a qrwa po trzecie jesli pyta zainteresowal sie tym na tyle ze zapytal na forum to nie napisze mu "posmaruj czyms i przejdzie" tak jakby stawy i kosci to byl qrwa łupież

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj cykl z jakiegos nandrolonu

;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48
witam, mam podobny problem z tym ze zaznaczam, strzelajace stawy nigdy wczesniej u mnie nie wystepowaly, trenuje taniec, mam strasznie obciazone wsyztskei stawy, zazywalem zazywam glukozamine a stawy coraz mocniej i czesciej mi strzelaja, zwlaszcza kostki i palce dloni gdy sa zmarzniete na dodatek wtedy czuje lekki bol, zaznaczam nie mam pegi by pojsc do lekarza prywatnego a na ogolnego nie mam czasu czekac tygodniami, jakeis porady ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drętwienie rąk + plamy

Następny temat

Nowy lek przecibolowy "FLAMEXIN "

WHEY premium