SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzaly w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
ja w takiej sprawie.chodzi mi o robienie shotow w udo,bo juz mam serdecznie dosc czekania i kombinowania z kolem co mi pikuje w tylek a nie dosc tego ostatnio sie zamyslil i mi wbil z taka predkoscia ze niech go.a wiec udo.bylem na tej stronce z fotami (http://www.spotinjections.com/index3.htm) ale nie ma jak to sie spytac kogos kto se aplikowal.czyli siedzac przed monitorem i patrzac na prawe udo wbijac igle bardziej na prawo czy moze calkiem z boku uda.doradzcie gdzie lepiej (przynajmniej wam gdzie bylo lepiej).i w udo 2 centy moge pikowac lajtownie?

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zębami sog w triceps latwo jest samemu jedna ręką! strzykawka 5, tłoczek lekko odciągasz kciukiem i palcem wskazującym, a wstrzykujesz kciukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi lepiej sie robi 2 sposobem.

Napnij miesien tak zeby bylo widac ktoras z glow a nastepnie wal w srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jazdeczka dokladni spinasz noge i widzisz gdzie masz miesnie pozniej rozluzniasz i ciach. ja wbijam bardziej z prawej strony na wyprostowanej nodze. 2ml mysle ze mozesz spokojnie wbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
dziekowa,po sogu,a jak.w niedziele akurat mam zapodac to sie zobaczy.trza sie przelamc.cale zycie dupy nie bede dawac,hehe.

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
juz mam serdecznie dosc czekania i kombinowania z kolem co mi pikuje w tylek



jak to zabrzmiało

Zmieniony przez - leonstar w dniu 2005-07-29 17:55:21

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
hehe.no fakt zabrzmiec moglo dziwnie ale to juz przeszlosc,hehe.

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to napisz jak wrażenia bo niedługo tez mnie to czeka , zawsze w dupsko szczaly szly ale teraz nie ma mozliwosci a samemu w dupsko to trudno sie pocałować a co dopiero szczały być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
"juz mam serdecznie dosc czekania i kombinowania z kolem co mi pikuje w tylek"

masz soga za ten text

A wracajac do strzalow - siadasz , prostujesz noge, napinasz mieso i patrzysz gdzie mozna bic, bierzesz strzykawke i bijesz w wybrane miejsce ... wsio

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
"juz mam serdecznie dosc czekania i kombinowania z kolem co mi pikuje w tylek"

Sam sobie nie sięgniesz do tyłka?

Ja potrafie zarówno na stojąco jak i na leżąco sam sobie shoota w pośladek zrobić

Panowie, porozciągajcie się troszkę, bo ogranicza was to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ja jak chcialem zrobic szota w dupe to mnie skurcze lapaly, a udo mam przed soba

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
"a udo mam przed soba"

To sie zgadza, ale ciagle w udo też nie mozna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANOL

Następny temat

Czy juz sie zaczeło gino

WHEY premium