SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzalanie w kregoslupie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobilem sobie przerwe od treningow poniewaz mialem problemy z kregoslupem a dokladniej z krzyzem jesli chodzi o krzyz to bolu juz prawie nie ma,natomiast pojawil sie inny problem.

Bolal mnie kregoslup dosc dlugo robilem koci grzbiet taki rwacy bol wzdluz odcinka ledzwiowego.
Pewnego razu strzelilo mi w kregoslupie i bardzo to pomoglo byl byl mniejszy pozniej bylo jeszce z 4-6 takich strzalow i z kazdym bol byl coraz mniejszy a w tym momencie nie boli mnie juz wogole.Czy mimo wysztsko wybrac sie do lekarza czy po wakacjach moge sobie wnowic treningi ?
Bol pojawil sie od podciagania na drazku.

Nikt nie pomoze ?
To moze zadam inne pytanie.
Do jakiego lekarza najlepiej sie udac ?
Ortopeda,fizjoterapeuta ?
Chcialbym isc prywatnie,poniewaz moja Pani doktor nie bardzo zna sie na silowni kregoslupie i wystzskim co z tym zwiazane.
Chcialbym wyleczyc sobie calkowicie kregoslup bo bylem u lekarza a dalej nic nie wiem.

Pozdrawiam



Zmieniony przez - p-i-o w dniu 2008-07-21 18:49:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze ktos mi napisze do jakiego lekarza najlepiej sie udac jesli chodzi o krzyz i przy okazji dowiedziec sie cos o tym strzelaniu ?

Nie chce isc do rodzinnego,bo bylem i nic mi to nie dalo poniewaz po przeswietleniu stwierdzila ze krzyz jest ok i odeslala mnie do domu a ja dalej czuje ze cos jest nie tak.

Isc do fizjoterapeuty,ortopedy ?
a moze do kogos innego ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Do ortopedy w celu wykluczenia rzadszych przyczyn, do fizjoterapeuty w celu leczenia (w większości przypadków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
ejj mam pytanie a jak mam garba to moge cwiczyc na ławeczce np. podnosic sztange ,czy cos moze mi sie stac ?? prosze o szybka odp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadgarstek :(

Następny temat

Doradźcie?? Jaki lekarz... ???

WHEY premium