sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

strus '90 - rok ćwiczeń

Wysłana -
Witam:
Od dawna planowałem zapisać się na siłownie. Wcześniej miałem tylko hantle 2x10kg. Wreszcie jakoś się zmotywowałem i od 2 stycznia 2009 chodziłem przez pół roku na profesionalną siłownie. Od końca wakacji ćwiczę w swojej prywatnej tyrce. Nie mam zdj. z czasów kiedy nie ćwiczyłem, ale moim najgorszym punktem była zapadnięta klata.Wymiary które zbudowałem przez 3 m-ce praktycznie się nie zmieniły, ale doszło trochę masy, siły i wytrzymałości. Zdarzały się przymusowe przerwy (takie po 2 tyg.). Długo się zastanawiałem czy umieścić moje foty do oceny. Ostatnio sobie trochę przemyślałem sprawę i patrząc na mój wciąż rosnący brzuch, postanowiłem ze zacznę stopniowe budowanie czystej masy a bliżej wakacji wezmę się za spalanie. Tak więc zamykam okres "ostrego masowania" i powrócę do niego najprawdopodobniej po wakacjach. Nie wrzucam zdj. nóg bo trenowałem je prze pierwsze 6 m-cy, ale zamierzam znowu zacząć. Pozowanie nie jest moją najlepszą stroną więc "nie ma szału". Brakuje też fotki tricepsa.

PS. - Dodam jeszcze że na początku grudnia ważyłem jakieś 4kg mniej i przybyło mi 2cm :-/. Co zrobić święta :P

PS.2 - Sorry za jakość zdjęć ale robiłem tel. bo 2 dni temu popsuł mi się aparat. Jak będę robił następne to pożyczę aparat.

Dane:
Wiek - 19 (marzec '90)
Staż - 1rok
Suplementacja - do tej pory brak
Dieta - brak ścisłej diety(ale kcal sporo na +)

Wymiary:(13.01.10)
Wzrost - 196
Waga - 105
Biceps - 38,5
Klata - 108
Pas - 96-98
Łydka - 42

Fotki:

1. Biceps Przodem

2. Biceps tyłem

3. Najszerszy tyłem

4. Klatka bokiem

Nie wiem czy dobrze podpisałem fotki, ale jak mówiłem nie znam się na napinaniu.

Czekam na opinie: pozytywne i negatywne.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No jak na ten wzrost to masy brakuje...
Wysłana -
.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-01-13 20:10:04
Wysłana -
Jeszcze małe porównanie:

2.01.09 -> 13.01.10
94kg -> 105kg (waga)
34cm -> 38,5cm (ramie)
99cm -> 108cm (klata luz)
92cm -> 97-98cm (bebzun)

1. Lepsze naświetlenie. Tylko brzuch mi wywaliło :P
Wysłana -
strasznie płaski biceps
Wysłana -
rok cwiczysz,moim zdaniem cos bylo nie tak jesli tak (prawie) wogole nie widac ze jestes bywalcem siłowni.Nie wiem,ale biceps chociaz powinien sie odzwierciedlac.Brzuch cwiczysz?Zacznij cwiczyc na rzeźbe- zredukuj tkanki tłuszczowej a zobaczysz roznice.
Wysłana -
No zamierzam troche zgubic tluszczu. Jak zaczynalem moje bf = 14 teraz napewno sporo skoczylo.
Wysłana -
co cwiczysz wogole?fbw? plan i dieta to podstawa
Wysłana -
Plaski biceps spowodowany jest po czesci tym, ze mam bardzo dlugie rece... Utrudnia mi to zreszta inne rzeczy np. gdy zaczynalem w WL bralem zaledwie 65 kg. Teraz wcale nie jest duzo lepiej (88)
Wysłana -
Kto Ci tak powiedzial?Moim zdaniem tak nie jest.biceps rosnie jak ma rosnac,rece nie przeszkadzaja tutaj(dlugosc) zacznij cwiczyc dobrym planem a zobaczysz.Pamietaj,nie olewaj diety.
Wysłana -
tez bym chcial taki wzrost
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź