SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strus '90 - rok ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
Witam:
Od dawna planowałem zapisać się na siłownie. Wcześniej miałem tylko hantle 2x10kg. Wreszcie jakoś się zmotywowałem i od 2 stycznia 2009 chodziłem przez pół roku na profesionalną siłownie. Od końca wakacji ćwiczę w swojej prywatnej tyrce. Nie mam zdj. z czasów kiedy nie ćwiczyłem, ale moim najgorszym punktem była zapadnięta klata.Wymiary które zbudowałem przez 3 m-ce praktycznie się nie zmieniły, ale doszło trochę masy, siły i wytrzymałości. Zdarzały się przymusowe przerwy (takie po 2 tyg.). Długo się zastanawiałem czy umieścić moje foty do oceny. Ostatnio sobie trochę przemyślałem sprawę i patrząc na mój wciąż rosnący brzuch, postanowiłem ze zacznę stopniowe budowanie czystej masy a bliżej wakacji wezmę się za spalanie. Tak więc zamykam okres "ostrego masowania" i powrócę do niego najprawdopodobniej po wakacjach. Nie wrzucam zdj. nóg bo trenowałem je prze pierwsze 6 m-cy, ale zamierzam znowu zacząć. Pozowanie nie jest moją najlepszą stroną więc "nie ma szału". Brakuje też fotki tricepsa.

PS. - Dodam jeszcze że na początku grudnia ważyłem jakieś 4kg mniej i przybyło mi 2cm :-/. Co zrobić święta :P

PS.2 - Sorry za jakość zdjęć ale robiłem tel. bo 2 dni temu popsuł mi się aparat. Jak będę robił następne to pożyczę aparat.

Dane:
Wiek - 19 (marzec '90)
Staż - 1rok
Suplementacja - do tej pory brak
Dieta - brak ścisłej diety(ale kcal sporo na +)

Wymiary:(13.01.10)
Wzrost - 196
Waga - 105
Biceps - 38,5
Klata - 108
Pas - 96-98
Łydka - 42

Fotki:



1. Biceps Przodem




2. Biceps tyłem




3. Najszerszy tyłem




4. Klatka bokiem

Nie wiem czy dobrze podpisałem fotki, ale jak mówiłem nie znam się na napinaniu.

Czekam na opinie: pozytywne i negatywne.

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
No jak na ten wzrost to masy brakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-01-13 20:10:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
Jeszcze małe porównanie:

2.01.09 -> 13.01.10
94kg -> 105kg (waga)
34cm -> 38,5cm (ramie)
99cm -> 108cm (klata luz)
92cm -> 97-98cm (bebzun)




1. Lepsze naświetlenie. Tylko brzuch mi wywaliło :P

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8350
strasznie płaski biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
rok cwiczysz,moim zdaniem cos bylo nie tak jesli tak (prawie) wogole nie widac ze jestes bywalcem siłowni.Nie wiem,ale biceps chociaz powinien sie odzwierciedlac.Brzuch cwiczysz?Zacznij cwiczyc na rzeźbe- zredukuj tkanki tłuszczowej a zobaczysz roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
No zamierzam troche zgubic tluszczu. Jak zaczynalem moje bf = 14 teraz napewno sporo skoczylo.

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
co cwiczysz wogole?fbw? plan i dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
Plaski biceps spowodowany jest po czesci tym, ze mam bardzo dlugie rece... Utrudnia mi to zreszta inne rzeczy np. gdy zaczynalem w WL bralem zaledwie 65 kg. Teraz wcale nie jest duzo lepiej (88)

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
Kto Ci tak powiedzial?Moim zdaniem tak nie jest.biceps rosnie jak ma rosnac,rece nie przeszkadzaja tutaj(dlugosc) zacznij cwiczyc dobrym planem a zobaczysz.Pamietaj,nie olewaj diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 920
tez bym chcial taki wzrost
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat i 8 miesięcy na siłce

Następny temat

Moja Przemiana w 2,5 miesiaca

WHEY premium