SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strongman...a halotestin!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy znacie osobiście jakiś strongmanów?
Na ftp w "mapie efektywności sterydów" pod halotestinem widzę dwie ** a ztego co słyszałem to jest główne danie tych jakże silnych panów!Albo ja żle słyszałem albo ktoś po******lił nazwy.
Nara!


siD#
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
oj musi byc bardzo agresywny,to tez mozna miec genetycznie

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
halotestin jest chyba najlepszym sterydem pod wzgledem sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Powiedziałbym raczej ,że jest on używany tylko w celu podniesienia poziomu agresji podczas ćwiczeń ,co jest bardzo pomocne przy podnoszeniu ogromnych ciężarów ,przez co może być niezłym środkiem do budowania siły (choć są lepsze).

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!

Zmieniony przez - sebapl w dniu 01-04-21 16:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
rozumiem ze efekt przypływu siły nie jest trwały ?

si ja, 3majcie sie kija

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Jak przy każdym koksie -szczególnie androgenie!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sebapl nie jest dokladnie tak jak mowisz z ta agresja, to wszystko zalezy od czlowieka ktory to bierze a odnosnie sily to zdecydowanie za***iscie idzie w gore nawet anadrol tak dobrze nie dziala



Zmieniony przez - Markus w dniu 01-04-22 04:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
No tego do końca nie jestem pewien ,w każdym drzemie złość (w jednym mniej w innym więcej) ,a Halotestin pozwala tę złość wyładować (u większości na treningu).Nawet ja bardzo spokojny i opanowany (tak mi się wydaje :) ) człowiek po koksach mam przypływ gniewu (głównie na treningu) ,ale potrafię nad tym zapanować.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sebapl z tym sie zgodze ze sterydy uwalniaja w ludziach agresje ale nie mozna powiedziec ze drastyczny przyrost sily podczas cyklu halotestinu jest zawdzieczany podwyzszonej agresji bo to by sie tyczylo prawie wszystkich sterydow, nie wiem gdzie to wyczytales ale jest to kompletna bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co dokładnie wchodzi w skład halotestinu?
Może to rozwiąże nasz problem.

siD#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Sid - fluoxymesterolone ,jeśli ci coś to mówi. Markus -zgadza się nie tylko agresja jest tutaj sprawą kluczową ,choć jest bardzo ważna ,chodzi też o wyzwalanie czynnej fosforokreatyny ,czyli paliwa (krótkoterminowego) dla mięśni.Myślę ,że to jest główną przyczyną wzrostu siły ,ponieważ Halotestin ,jest raczej kiepski przy budowaniu masy.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Substancja fluoxymesterone niszczy wątrobę(tyle wiem)Substancja fluoxymesterone jest prekursorem methyltestosterone, które przez zmiany w chemicznej strukturze jest dużo bardziej androgeniczny niż testosteron.(tyle znalazłem)

siD#
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy sterydy pomogą na naciągnięte, zerwane mięśnie?

Następny temat

PANOWIE, TROCHE POKORY !

WHEY premium