SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strona glówna i dostęp do forum (opinia only)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy to się nadaje na posta ani czy to jest odpowiednie miejsce. jeśli miałoby być inaczej, prośba o usunięcie.
to of kors moja subiektywna opinia tylko i nie to żebym marudziła :)...
...ale zmiana na głównej stronie - czyli wielka ilość różnych artów zajmujących 4/5 strony głównej i parę tylko linków do wybranych działów forumowych, w dodatku nie wszystkich, tylko kilku głównych, gdzieś tam na szarym dole, po konieczności przescrollowania tej strony nie podoba mi się, jest nieintuicyjne i jakieś takie przytłaczające z lekka. wg mnie ktoś nowy, jak będzie szukał powiedzmy działu 'Lejdis' (czy innego zalinkowanego wcześniej na głównej) to jest duża szansa, że nie znajdzie.
poprzednia wersja sprzed bodajże wczorajszej zmiany, była dużo bardziej przejrzysta i 'intuicyjna'.
jak w tytule, to moja opinia tylko ale chciałam się nią podzielić ze 'społecznością'. Pozdrawiam.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
Moim zdaniem też się ciężko odnaleźć. Jestem z ludzi którzy nie lubia zmian a zwłaszcza tak drastycznych.Poprzednia wersja była ok i co najwyżej bym ją delikatnie zmodyfikował a nie zmienił o 180 stopni. Aż się zalogowałem żeby to napisać a nie loguje się czytając forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
masz racje, bo wchodząc na forum widzi się jedynie przeróżne artykuły. Nie mowie juz o problemach z wersją mobilną które trwają i trwaja i będąc gdzieś poza domem nie da się ani zalogować, a jak sie zaloguje przeczytać wiad prywatnej.

Przycisk "Pozostałe działy" To nieporozumienie, powinien być balans na głownej i artykuł i poddziały, a teraz są same artykuły których raczej 90% nawet nie czyta i nie wchodzi w to.

Forum staje się coraz bardziej niewygodne do obługi i docieranie do działu ktory się chce , zajmuje coraz więcej czasu.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-23 15:42:01

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Nie jestem przeciwnikiem zmian ale to co tutaj się dzieje to jedno wielkie g. Jak już się wprowadza zmiany to na lepsze a nie tworzy portal bez możliwości jego personalizacji czy kontroli. Dla mnie obecnie jedynym wyjściem jest stworzenie sobie 2-3zakładek z działami które mnie interesują i wchodzenie na nie a nie przez stronę główną sfd.pl

Osc.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Forum powinno być proste i przejrzyste, na strone wchodzą ludzie w różnej grupie wiekowej czy to nastolatkowie (jak wiemy jest dział dla juniorów) czy też osoby starsze - seniorzy i te grupy mają w szczególności utrudnione zadanie żeby znaleźć cokolwiek, stąd też mniejsza liczba postów. W tym momencie strona jest modyfikowana od już nie wiem 2 miesięcy? cały czas coś nie działa, obsługa jest co raz to trudniejsza , co chwile błędy, errory. Jestem tu od 8 lat i wtedy forum było naprawdę proste, od 2 lat jest wyłącznie pod górkę .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chowanie topologii forum na podstronie, która wymaga dodatkowego przeklikania to dla mnie strzał w stopę. Po co komplikować coś (nawigacja) co powinno byc w założeniu proste jak drut? Drodzy admini/designerzy stronki - uwzglednijcie czasem vox populi, prosimy.. Nikt konieczności zmian nie kwestionuje, ale niech one dobre będą - jakkolwiek słowo 'dobra zmiana' brzmi w ostatnim czasie.


Zmieniony przez - Padme w dniu 2017-06-23 22:13:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120896
Wszystkie opinie są dla nas ważne.

Nikt nie ma zamiaru usuwać/rezygnować z forum, cały poprzedni układ jest w zakładce FORUM, faktycznie wymaga to jednego dodatkowego kliknięcia,
aczkolwiek prawdopodobnie dołożymy na głównej więcej działów i wyciągniemy TOPowe tematy.

Musimy się przekształcać i iść w bardziej portalowym kierunku,
użytkownicy oczekują nie tylko odpowiedzi na pytania,
ale też merytorycznych artykułów.
Chcemy dostarczać więcej wartościowego contentu.




Zmieniony przez - gokuson w dniu 2017-06-24 11:40:18

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale też nikt wyżej o USUWANIU forum nie pisał. że układ tam w zakładce FORUM jest - to wiem - w sumie o to DODATKOWE kliknięcie się rozchodzi - bo dla kogoś nowego imho to może być o jedno kliknięcie za dużo. internauci są kapryśni i chcą mieć dostęp tu i teraz - nie sądzę by ktoś przeklikiwał po kolei i cierpliwie szukał.

i też o to dołożenie większej ilości zalinkowanych działów - analogicznie do poprzedniej wersji sprzed paru dni się rozchodzi, o prostotę dostępu, która była wcześniej. jak dla mnie tam był dsokonały balans pomiędzy ilością oferowanych do czytania artów a linkowiskiem do forum. każdy mógł być zadowolony. teraz to jest bardziej na zasadzie akwizycji - "oto wszystkie arty jakie mamy, pan se coś wybierze".

nikt potrzeby zmian, jak pisałam wyżej nie kwestionuje, że i forum się zmienia - jasna sprawa. może to być i tendencja rozwoju w stronę portalu. preferencje użytkowników nie mnie oceniać, ale wg mnie jak ktoś wchodzi na forum to w większości po to by znaleźć tę konkretną informację (zada pytanie prędzej, nawet jeśli milion razy już padło, a nie będzie szukał), jak przypadkiem kliknie na zalinkowany art, to ok, ale równie prawdopodobne jest że nie kliknie i odejdzie z niczym, bo forum nie znajdzie (nie będzie mu się chciało stronki scrollować np. albo zadać sobie trud kliknięcia w kolejną zakładkę, właśnie magia tego "dodatkowego" kliknięcia się kłania).

jak pisałam, to tylko moja opinia, którą wyraziłam.
tylko o ten balans się rozchodzi na głównej pomiędzy ilością oferowanych treści w formie artów a całkowitym prawie wycięciem linków do działów na głównej stronie. balans, który imho był wcześniej fajnie zachowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120896
Dzięki za opinię.
Analizujemy sytuację na bieżąco.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze tematy

WHEY premium