SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stosunek testa do nandrolonu a dostinex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Witam, za jakiś czas po raz pierwszy będę chciał dorzucić deke albo npp do cyklu i tak się zastanawiam jak to najlepiej zrobić, czytałem że zawsze najlepiej dać więcej testa od nandrolonu ale ciekawi mnie jak to się ma jeśli dorzucimy dostinex do cyklu? bo np nie chce dawać za dużo testa czyli powiedzmy prop 100mg e2d ale za to chciałbym dać co najmniej tyle samo npp albo więcej i tu chciałbym się dowiedzieć ile dawać dostinexu do danej ilości nandro? i czy np stosując ten lek można dać więcej npp/deki niż testa? bo chyba chodzi o to że może przyblokować od zbyt wysokiego poziomu prolaktyny tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Interesowałem się tym jakiś czas temu, szukałem, googlałem, pytałem i wyszło na to, że to zupełnie zbędny hormon dla mężczyzny

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
teoretycznie zbicie prolaktyny powinno pomóc i wtedy stosunek testa do nadro może być inny niż zazwyczaj sugerowany np na przewagę nadro ale jak wyjdzie w praktyce sam będziesz widział jak zlibido, w jakim celu chcesz dać wiecej nadro od testa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja bede leciał 0,5tab e7d, w zdjęciach są badania rowka po takich wlasnie porcjach i prolaktyna poniżej normy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
akurat badania rowka to nie maja na celu pomocy tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
testozaur
teoretycznie zbicie prolaktyny powinno pomóc i wtedy stosunek testa do nadro może być inny niż zazwyczaj sugerowany np na przewagę nadro ale jak wyjdzie w praktyce sam będziesz widział jak zlibido, w jakim celu chcesz dać wiecej nadro od testa ?

a nie wiem tak sobie tylko teoretyzuje, to pewnie przez ten noopept
po prostu mam w planach zrobić dobrej jakości mięso+wycinkę a poza tym lubię sobie pobiegać i mam zamiar dorzucić ze 2 treningi sw w tygodniu i nie chciałbym żeby mi nogi puchły za mocno więc testa nie chcę dać dużo więc pomyślałem żeby deką nadrobić


Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2013-01-13 23:29:24

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2013-01-13 23:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
e-lite chciałem żeby miał jakieś odniesienie do poziomu prolaktyny, nie można o tym wspominać?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jasne ze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Spoko, myślałem, że jakieś naruszenie regulaminu czy cuś. Ja też będę teraz leciał dosti i oparłem się z dawką o jego badania bo są w tym przypadku dla mnie bardzo pomocne.
@xxkaczorxx - będę leciał max 600mg nandro do 600mg testa bo chcę sprawdzić jak działa na mnie dostinex

Dawki tygodniowe oczywiście, nandro będzie npp, test mix cypio + prop

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-01-13 23:43:04

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
no właśnie ja też chciałbym tyle npp dać żeby dobrze poczuć moc tego środka tylko testa nie chciałem tak dużo dawać dlatego rozkminiam, a do tego będzie lecieć oxa+master albo winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z tego co rozmawiałem to i dają nandro:test 2/3:1 i fajka bangla aż miło. Na sobie na razie nie mam potrzeby testowania

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
ok dzięki za info, jak wejdę na npp to wtedy będę kombinował i obserwował, a w razie co zawsze można podbić testa czy coś

jeszcze jedna sprawa, czy zbicie prolaktyny do 0 czy tam poniżej normy nie powoduje żadnych skutków ubocznych? bo np jak zbijemy za mocno estro to można problemów narobić a jestem ciekaw ja kto się ma do prolaktyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek

Następny temat

odblok po deca+enan+turi

WHEY premium