SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stosunek najbliższych do treningów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
jak jest u was? u mnie jest raczej****owo starzy sie w****iają że chodze na siłke zamiast sie uczyć a jakbym kupił jakąś odżywke to by wylądowła w śmietniku i mówią że jak zrobie z siebie takiego byka to mnie z domu wyrzucąogólnie i ojciec i matka są negatywnie nastawieni do siłowni

polciuszek mówi NIE dla spamerów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Hmm rodzice nie mają nic przeciwko mojemu ćwiczeniu na siłowni,mama się cieszy że mam jakieś swoje hobby zamiast chodzić z osiedlowymi chłopaczkami i jarać fajki

Co do odżywek to to jak kupiłem sobie białko to się dopytywali tam coś,wytłumaczyłem im i mam spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
u mnie brat mi stawia 100zł. miesięcznie na suplementy a starsi...? lubią i obojętne

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
umnie to jest tak ze siłkie to mi kupili a do białka musiałem ich namawiac ze 20 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie looz, cieszą się, że ćwicze. Ale nadal myślą, że jedząc białko będę miał chorą wątrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moi rodzice są raczej obojętni w tej kwestii.
ale mówią,ze wolą zebym cwiczyl niz zebym stał pod sklepem z piwem
do odzywek sie nie czepiają.tylko czasem gadają po co tyle kasy wydaje na jakis proszek

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-09-11 14:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7109
Moja starsza mi mowi zebym nie chodzil bo nie urosne

Kazdy dzien jest lepszy od poprzedniego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Moja jak jest impreza rodzinna to kaze mi pokazywac innym biceps
Buehehehe
Nie no luzik mam, i jeszcze zarabiam dodatkowo, wiec pozytywny bardzo.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
U MNIE JEST TAK SAMO JAK U DAMIXXXA

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-09-11 16:13:30

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Cichy z tym bicem to fakt
ja zawsze mowie matce zeby nie robiła zadnych zutów jak rodzinka przyjdzie.Ale jak juz sie zwalą do domu to ona od razu:Damian,a pokaz wujkowi jaką mmasz łape
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co ty pokazujesz 37 cm ? buhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
liczy sie jakosc
jak na mój wiek to ta łapa wygląda dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nałogi po siłowni

Następny temat

TRIFFADIANE NA ROZSTĘPY

Wiecej