SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stopa po kopnięciach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no więc na treningach kopie w pady, zamiast uderzenia piszczelem zdarza się dość często że walę też przednią częścią stopy (jak na obrazku ) i ta właśnie część stopy mnie boli.
jakiś czas temu po treningu gdzie robiliśmy głównie nogami miałem to miejsce jakby obite (od uderzeń ww) , kładłem się spać to ból niesamowity, i jeszcze na drugi dzień rano, ale potem po południ mi to przeszło i więcej nie bolało, aż do czasu jak zaczęły się mrozy, po wyjściu na zimne stopa mnie bolała, po godzinie od wejścia do ciepłego przestawała. aż było gorzej i teraz boli cały czas, że kuleję, całość (tzn te mrozy ) trwa już z 10 dni i sie nie polepsza ze stopą -
trochę długie to ale krócej się nie dało
mieliście tak? co z tym robić? odpuścić treningi na jakiś czas? jakieś maści?czy czekać aż samo przejdzie?
z góry dzięki jeśli komuś się chciało to czytać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mój kolega też ostatnio przywalił tą częścią stopy w tarcze, lekarz powiedział, że coś tam ma naderwane aktualnie musiał troche zluzować z treningami i czymś sie smaruje

Tobie też radze przejść sie do lekarza

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
a mówią, że sport to zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Kup porządne ochraniacze
A co do obecnego bólu to lekarz albo smarój altacetem

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
kiedys sobie tu naruszylem stope dosc porzadnie, trafilem ta czescia na biodro bolalo mnie kolo miesiaca dosc mocno
ze albo lekarz, albo czekac

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba se jutro odpuszcze trening bo napier...a coraz gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja raz trafiłem dokładnie tą częścią na łokieć... Musiałem sznurówki wyjąć z buta i go rozluźnić na maksa a z treningu wracałem coś koło 2 godzin (a mam na salę raptem kilometr)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Tez kiedys trafilem ta czescia stopy w lokiec
Nic przyjemnego to nie bylo xD ale po miesiacu cierpienia przeszlo bez zadnych masci i wizyt u lekarza
Ale jesli czesto zdarza Ci sie udezac ta czescia zamiast piszczelem to zycze Ci z calego serca zebys to wyeliminowal

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja tam za 2 dni poszedłem na trening Tylko lajtowo ćwiczyłem Jeżeli to do mnie było to nie, hehe przeciwnik odskoczył i tak jakoś się nadziałem

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Najlepiej to udać się do lekarza,bo może to coś poważniejszego.Ja jak zaczynałem trenować to z 2 razy trafiłem tą częścią stopy w łokieć.bolało jak cholera,ale przeszło.Musisz także jak już to wyleczysz starać się uderzać goleniem.Skuteczniejsze i nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Zapomniałbym o najważniejszym,czyli kup ochraniacze!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kokoro Cup - 13 grudnia w Warszawie gala Kyokushin i K-1

Następny temat

"hinduski 11 września..."

WHEY premium