SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stojaki MARBO SEMI-PRO lub STOJAKI WIELOPOZIOMOWE POD SZTANGI

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349


ma moze ktos te stojaki?
moze cos o nich powiedziec?
czy jest z nich zadowolony?

rozwazam kupno ale wolałbym polecic sie specjalistow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli mowa o stojakach MH-S004, zastanawia mnie jedna rzecz, czy wpłynie w jakims stopniu na wytrzymalosc samodzielna modyfikacja na cos typu klatka MP-S002

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
a oczywiscie chodziło mi tez o stojaki z semi pro ale foto nie dałem:) jedne z nich moze ktos ma ten sprzet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Powiem tak:
Stojaki MS-S006 będą fajniejsze, szczególnie z rozstawem 120cm na zewnątrz.
Jest to najwygodniejszy i najszerszy rozstaw pod nasz gryf 180cm.

Czym się różnią od MH-S004 ?
Głowna i najważniejsza różnica na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę, to asekuracje rozmieszczone od samego dołu. Daje nam to bezpieczeństwo ćwiczeń przy każdym ułożeniu oparcia ławki: od barków, przez skosy dodatnie, poziom oraz skos ujemny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
dzieki za odpowiedz
stojaki z serii semi pro sa napewno fajniejsze bo maja regulacje wiecej stopni (asekuracji)tylko ze cena mnie troche rozkłada:)dlatego chciałem o opinie tez tych tanszych bo wiesz jak tak naprawde stojaki potrzebuje do cwiczeni nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Jeśli nie potrzebne Ci asekuracje od samego dołu, to polecam w zupełności te z linii Home - do przysiadów będą nawet wygodniejsze, ze względu na asekuracje z profila a nie w kształcie litery C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
wuja Tomek tez sie bedzie do nich przymierzal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Do MH-S004 czy MH-S006 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
sie okaze, ale chyba ten pierwszy model
dodatkowo jeszcze przewierdze sobie profile od podstawy i zrobie sobie by mozna bylo je przykrecic do podlogi, wiem, ze dziwne, ale juz nie raz gonily mnie stojaki ze sztanga po odrzuceniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Nie będzie to problemem, żeby dokonać takiego montażu.
Pomysł bardzo dobry - wtedy będą nie do ruszenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dokladnie, jak w razie czego sie odrzuc sztange, to nawet nie drgna wtedy
miejsce jest, wiec moge na stale przykrecic, a nawet jak bede potrzebowal przesunac, to co za problem odkrecic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JUŻ WKRÓTCE NOWE PRODUKTY - dziesiątki nowości ze wszystkich linii !

Następny temat

Małe pytanko

WHEY premium