SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy a papierosy (ankieta)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16080

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Witam
Tak poglądowo chciałem sprawdzić jaki odsetek "chłopców na testosteronie" pali papierosy. Ja osobiście paliłem gdzieś ze 3-4 lata, aktualnie (chyba) rzuciłem. Paliłem oczywiście non toper - czyli na cyklu też. Nie wyobrażałem sobie żeby po treningu nie zapalić, ledwo co wyszedłem z klubu a już odpalałem fajurke, tak samo było wtedy kiedy jeszcze trenowałem boks. Z perspektywy czasu jak dla mnie kretynizm.
Wiadomo że fajki kładą - serducho, układ krążenia itd.itp.
Koks podobnie. Czyli jest podwójna dawka niszczycielsko0-uderzeniowa dla tego fajnego oraganu. Dlatego najbliższy cykl zimowy chciał bym przeprowadzić bez papierosów, narazie udaje mi sie nie palić bez żadnych plastrów, gum czy innych pierdół.
A jak jest u Was? Aha w ankiecie są tylko dwie opcje, nie ma opcji "pale sporadycznie" - bo to nie jest jakiś psycho-test z bravo girl. Z paleniem to jest jak z ciążą, albo się jest w ciąży albo nie.
Prosił bym Was o poważne potraktowanie tej ankiety, ponieważ dane z niej przydadzą mi w niedalekiej przyszłości do pracy licencjackiej a później magisterialnej
Zaznaczajcie odpowiedź i przy okazji wpisujcie się w temat.
Pozdro

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Nie pale , nigdy nie paliłem i palic nie bede , tak samo jak z narkotykami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
palilem kiedys....rzucilem.... nie pale prawie 4 lata

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
od jutra rzucam powaga..

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Rok temu jak sfd pochłaniało mi 95% czasu - to paliłem przed kompem 2 paki czerwonych Marlboro dziennie. Obecnie znacznie mniej i lighty - musze rzucic.
1

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
w klubie wypale pol ramki.

A normalnie 2-4 papierosy dziennie light marllboro lub LM lub LA

Przed szkola,przed i potreningu czasami skracam fujare dla zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6839
Ja niepalę, dla mnie to zadrogi sport

moje foty www.sfd.pl/temat264251/
Mój rekord w wyciskaniu 160 kg. http://www.sfd.pl/temat231216/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja nawet nie probowalem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
JA nie pale juz 8 miechow Kiedys jaralem sporo ... szkoda zdrowia .. szkoda kaski

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
a ja paliłem jakos 7 lub 8 lat, ostro jechało mi flaki, momentami do wyrzygania, w koncu zdecydowalem sie na cyklona na oralach i powstalo pytanie albo koxujemy albo palimy albo to i to i oszczędzamy na przeszczep wąrtoby, zdecydowalem sie na saa, a że tylko Helcie znalem co coś tam sprzedawala więc mozna powiedziec ze rzucilem dzieki Helence
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2009
palilem 5 lat niepale 9miechow kondycja 50% w gore poszlaz dragi tez odsttawilem opruch skuna bez skuna niemamnie

DILL HG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na cykl 6cio tygodniowy? Pomocy!!!

Następny temat

Pytanko

WHEY premium