SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

staw skokowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez wodór z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1472
witam mialem skrecony staw skokowy i po 2 tygodniach zagralem 2 mecze w koszykowke w odstepie jednego dnia bo juz w sumie nie bolala. lecz wszedzie sie dowiaduje ze skrecona kostka to jednak cos naprawde powaznego i chcialbym sie spytac czy to mi w jakis sposob nie zaszkodzilo? lubie bardzo grac w kosza i stawy sa dla mnie bardzo wazne po tych meczach juz sobie odpuscilem i raczej sie nie wysilalem tylko potem za jakis tydzien pozucalem ze 3 razy. teraz juz raczej tylko chodze lub kozluje. kostke skrecilem 11.03.04 i mam zamiar nie grac do konca kwietnia. troche sie denerwuje zeby tamto mi nic nie popsulo, pomuzcie co mam robic ile nie grac itp. z gory dzieki sorry ze to tu wsadzilem ale moze tu mi kltos odpowie

I love this game!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja skrecilem kostke w ten czwartek... wystawil mi gej za antenke w piatek poszedlem do lekarza powiedzial ze naciagnieta toebka stawowa i dal mi zwolnienie na 2 tyg z wfu i na treningi tez mam nie chodzic :( codziennie na noc sobie robie oklady z altacetu i juz prawie mnie nie boli... wiec czy jesli przestanie mnie bolec i pojde na trening to moze wrocic to ? czekac te dwa tygodnie z powrotem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maseczki kosmetyczne

Następny temat

ROZSTEPY - zapobieganie

Wiecej