SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście uważam, że obecna zmiana jest na plus. Kwestia adaptacji .. jak ze wszystkim. Nie widzę powodu do narzekania. Wystarczy poświęcić trochę czasu i poeksplorować nowe funkcję. Nigdy nie będzie progresu bez zmian. Wszystko idzie na przód.

Forum w tym miesiącu również będzie całkowite nowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1239
Przecież nikomu nie zaszkodziłaby opcja z możliwością powrotu do starego wyglądu w ustawieniach profilu :). Po co na siłę narzucać ludziom "zmiany".
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Najwyraźniej jednak by kolidowało to ze sobą. skoro tak nie jest.
Z punktu informatycznego wygląda to całkiem inaczej, niż z punktu użytkownika forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
no właśnie na wielu stronach jest możliwość wyboru wyglądu, dlaczego nie można dodać opcji powrotu do starej wersji?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 595
Potreingu było najprotszym, najczytelniejszym kalkulatorem, dlatego wszyscy moi znajomi z niego korzystali, przy wpisywaniu produktów ceni się prostotę a nie nowoczesny layout. Nie krytykuje, wszystko ładnie wygląda, ale lepiej się śmigało na starym, wszystko zajmowało mniej czasu, mogli byście jakoś dodać opcje korzystania ze starego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zmiana nie jest zła. Zła jest interpretacja osób którym się nie podoba.
Można zauważyć wiele plusów, chociażby

- Z serwisu potreningu.pl można bezpośrednio przeskoczyć na SFD. ( dowolny dział )
Nie ma konieczności wpisania osobnego adresu.
- Widoczne są powiadomienia/prywatne wiadomości.
- Interfejs jest z pewnością bardziej przejrzysty.
- Generalnie panel jest rozbudowany o więcej możliwości.

Osobiście również się przyzwyczaiłem do starszego systemu, ale .. to kwestia adaptacji. Za jakiś czas już nawet pamiętać nikt nie będzie jak było. Nie pierwszy raz coś się zmienia tutaj na forum. Takie duperele jak łapki w dół ( są zbędne ) i dlatego zostaną zniwelowane. Reszta jest ok.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-08-10 13:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Ma Pan rację. Popieram. :) Nie tylko do treningu, ale i do jadłospisów. Ja miałam bardzo dużo własnych wyliczonych dań i produktów, a teraz mam może 1/5 z tego co było. Zupełnie nie trafiona zmiana.Wszystko gdzieś poukrywane , niczego nie widać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 595
Przepraszam, ale nie mogę edytować, a chciałem jeszcze wspomnieć o czymś o czym już dawno chciałem napisać - otóż wśród moich znajomych parę osób przestało korzystać z tutejszego kalkulatora wyłącznie ze względu na brak aplikacji mobilnej - przez to przeszli na mpfa, czy jakieś fitatu i inne tego typu, skoro stawiacie na "nowoczesność" to moglibyście zrobić właśnie appke na smartphony zamiast nowego layoutu kalkulatora i wtedy bylibyście według mnie bezkonkurencyjni - to taka moja opinia :)

Owszem fajnie, że pojawił się interfejs z wiadomościami, powiadomieniami, ale nie dla wszystkich jest to potrzebne, jest mnóstwo ludzi, którzy chcą po prostu wejść, wpisać sobie kalorie i wyjść, bez żadnych utrudnień, jak najprostszą drogą, teraz niestety trzeba poszukać nowego kalkulatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Ja tego nie ogarniam i nie potrafię, chyba jestem za stara. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
majaf
Ma Pan rację. Popieram. :) Nie tylko do treningu, ale i do jadłospisów. Ja miałam bardzo dużo własnych wyliczonych dań i produktów, a teraz mam może 1/5 z tego co było. Zupełnie nie trafiona zmiana.Wszystko gdzieś poukrywane , niczego nie widać.


Tego posta napisałam w odniesieniu do posta Pana pablo2121 , a że nie zauważyłam,że już jest druga strona tematu, wiec wyszło nie tak jak powinno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium