SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Czy można jakoś ustawić z powrotem stary wygląd dziennika w potreningu.pl? Korzystam ze starego dzienniku ponad 2 lata i ciężko będzie się przestawić
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
Da się jakoś wywalić te inspirujące cytaty z profilu? już wole stare dobre "Lubie placki". I gdzie moje sogi które dostałem za shitposty 8 lat temu ? Ciężko na nie pracowałem.

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Skoro został wprowadzony nowy, to raczej nie po to by korzystać ze starego.

Też dzisiaj się lekko zdziwiłem, ale jak ze wszystkim - człowiek szybko się przyzwyczai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Obecny wygląd wydaje mi się lepszy, czytelny i wygodny
6

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Absolutnie nie jest lepszy. W starej wersji było wszystko jak na dłoni na jednej stronie, teraz trzeba szukać. Ja nie potrafię się w tym odnaleźć. Szkoda. "Lepsze wrogiem dobrego"
13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kwestia podejścia, wystarczy siąść , spojrzeć na całą strone po włączeniu Potreningu i wszystko się znajdzie a jak raz się znajdzie to później już z górki. Wiadomo że trzeba się przyzwyczajać do nowych wyglądów i za jakiś czas będziecie pisać to samo, jak znowu wejdą zmiany. :)
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Pewnie dla Pana tak. Jest Pan młody, to inaczej wszystko Pan ogarnia, a my starsi już i głowa nie ta umiejętności mniejsze, choć i tak dobrze sobie radzę jak na swój wiek i możliwości, ale nie lubię zmian. Z resztą po co coś zmieniać jak jest dobre. Tym bardzie ,ze wszyscy byli zadowoleni, a teraz? Nie tylko ja narzekam, ale i młodzi narzekają. No cóż próbowałam nie potrafię się w tym odnaleźć. Czytam szukam otwieram nowe strony i nadal nie mam tego co miałam. Nie widzę moich poprzednich wpisów dziennych, składów posiłków. Moje produkty mają ponad 10 stron, otwiera się jedna pierwsza, a potem mam komunikat,że strona niedostępna. Wyszukiwanie produktów też jakieś dziwne. Powinien pokazać się zestaw np tłuszcze i tak jak przedtem klikam w masło czy olej , a teraz nic nie mam, no ale może źle ja to robię, na pisanego i tak nic nie uzyskam. Musiałby mi ktoś pokazać to ręcznie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Przepraszam ,za niedociągnięcia w pisaniu postu.


Zmieniony przez - majaf w dniu 2016-08-10 12:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dlatego pisze, powoli i cierpliwości :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 641
Problemy z dodaniem wpisu do dziennika żywieniowego w przeglądarce Microsoft Edge. Zawiesza się po dodaniu produktu. W google chrom śmiga ładnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1239
Również chciałbym wrócić do starego wyglądu dziennika żywieniowego, po co w dodawaniu własnych produktów dzielić je na kategorie (tłuszcze, produkty zbożowe, inne, itd.) skoro i tak w wyszukiwaniu nie ma to żadnego znaczenia, bo trzeba wpisać nazwę produktu
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
Wcześniejsza szata graficzna według mnie była zdecydowanie bardziej intuicyjna i ja rozumiem, że standardy się zmieniają i chcecie doskonalić portal, ale moglibyście choć zrobić małą modyfikację i dodać dziennik w formie czytelnego wykresu tak jak to było wcześniej. Można do tej wersji dodać podobny pasek z widocznymi datami aby użytkownik mógł łatwo wrócić do każdego treningu z danego okresu.
8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

Wiecej