SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

srodek na syfy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32592
Jaki jest niedrogi i SKUTECZNY srodek na syfki na twarzy ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Niema jednego. Musisz wiedziec jaki masz trądzik, jest wiele rodzajów, na jeden pomoga kwasy na inny retinoidy, a na jeszcze inny mydło siarkowe za 3zł i olejek herbaciany.

Ze srodków takich mozna powiedziec w miare universalnych, dobre opinie zbiera Acne-Derm(kwas azeleinowy, jest jeszcze pod nazwa Skinoren, ten drugi latwiej dostac ale jest droższy)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proscar B5 solara differin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
po co odrazu proscar chlopak najpier niech sobie do dermatologa pojdzie

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poto ze mam troszke pojęcia o tym i dermatologow niech omija z daleka bo bedzie sie leczyl do usranej smierci, ktora nastapi z powodu uszkodzenia watroby masą nieskutecznych i niepotrzebnych antybiotyków

jak masz jakies obiekcje to sie sam przejdz do dermatologa - na 110% NIE wyśle Cie na badania okreslajace rodzaj bakterii powodujacych syfy(jesli to one je powoduja) tylko pacnie na przypal jakis antybiotyk

w kazdym razie jak ktos zamierza chodzic do dermatologa to pozdrawiam jego wątrobe, kieszen i twarz(na ktorej zawsze bedzie mial syfy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wiesz nie kazdy dermatolog taki musi byc, napewno istnieją tacy którzy sie specjalizuja w leczeniu trądziku bąć są z tego znani, Chodz nie spotkalem takiego, ale napewno tacy są. Problem lezy nie w tym ze to konowały ale chyba za mało ucza lekarzy o tym problemie,dlatego jak sie samemu nie doszkolą w tej kwesti to potem takie skutki ze od razu doustne podają antybiotki

Jeszcze sie co do solarium wypowiem, otóz moim zdaniem dziala swietnie i efekty widac praktycznie na drugi dzien, jednak trzeba chodzic regularnie bo po jakims czasie skóra sie rozjasnia,grubieje, zaskórniki widac nadal i jest gozej niz bylo. A regularne chodzenie naprawde daje efekty(nawet raz na 2 tygodnie styka)

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-16 10:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
widzisz moja mama jest dermatologiem i kumple zsilki nawet po koksach sa zadowoleni bo im pomaga nie kazdy rodzaj tradziku leczy sie antybiotykami zalezy od rodzaju ale skoro ty wiesz lepiej to ok

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
mi tam dermatolog na razie zapisał aknemycin na dzień i isotrexin na noc(maści), do tego dermoklar(takie mydło), a z antybiotyków to tetralysal jest ponoć dobry

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawercin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
ja jak mam grdke zaplana to se smaruje tormentiolem jak ropna to klindamycyn zel potem oproznia i tormetiolem jak zaskorniki to skinoren w zelu albo aknefug oxi zel i mam czysta twarz ale do tego dieta zero slodyczy wiadaomo cukier pozywka dla bakteri

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol cukier to pozywka dla bakterii
ciekawe od kiedy to sacharoza krazy w zylach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębienie - domowe sposoby

Następny temat

Blizny-twarde zrosty pod skórą

Wiecej