SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam całą siłownie domową, OKAZJA ! :)

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
Witam wszystkich, mam na sprzedaż:

1)
Poręcz stacjonarna firmy marbo-sport. Ma ona zaledwie kilka miesięcy więc stan idealny. Cena za ten przyrząd do ćwiczeń to 400 zł.

2)
Ławka regulowana ze stojakami. Kupiłem ten świetny zestawik specjalnie do przysiadów i sprawdza się idealnie.
Cena 450 zł.

3)
OBCIĄŻENIE I GRYFY

gryf prosty długi + zaciski
gryf prosty krótki + zaciski
hantelki + zaciski

Obciążenie żeliwne:
-2x18kg
-2x10kg
-4x5kg
-4x5kg ( marbo)
-4x2,5kg (marbo)
-10x1kg
Łącznie 116 kg

Cena 520 zł

Odbiór osobisty w Gliwicach. Nie sprzedam np. tylko 30 kg. Istnieje możliwość rozdzielenia na 3 części, czyli 1.Poręcz, 2.Ławka + stojaki, 3.Gryfy i obciążenie.

Wszystkim Januszom biznesu dziękuje, nie interesują mnie oferty "daje 200 i jestem jutro po sprzęt" Naprawdę, szanujmy swój czas.

Jeśli ktoś zdecyduje się na całość to cena 1200 zł. Sprzęt z najnowszej lini marbo

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu ;)













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
obciazenia jakie maja srednice otworu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
Te starsze mają 30 mm a te z marbo ok 34 mm. Poręcz stacjonarna już sprzedana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Jest możliwość kupna osobno stojaków? Jeżeli tak to w jakiej cenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej