SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232
I o to mi chodziło, dzięki za rzeczowy komentarz! Zamówię je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 399
Widzę że pomagacie wszystkie i liczę i że i mnie pomożecie :) Zaczynam dopiero przygodę z boksem i muszę kupić jakieś rękawice. Mam 53 kg 163 cm. Mam jakieś tam 2 typy ale nie znam się i szukam kogoś kto mi rzeczowo podpowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 399
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 399
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
Sugeruję korzystać z opcji edycji posta zamiast pisania nowego. Co do rękawic Bushido to jak najbardziej ok, z Evolution nie miałem styczności więc niech się wypowie ktoś kto miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
Pora kupić nowe rękawice, moje everlasty wyglądają jakby ktoś do nich strzelał, wyświetliła mi się ostatnio reklama firmy Dragon - ktoś korzysta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232
Ostatnio miałem spory problem z wyborem rękawic, w końcu kupiłem te z Bushido tak jak wyżej pisali, tylko takie: https://bushido-sport.pl/product-pol-119-REKAWICE-SPARINGOWE-DO-MMA-KRAV-MAGA-SKORA-ARM-2009-M.html

Jestem chyba po 5-ciu treningach i nic się jeszcze z nimi nie stało. Trochę były sztywne na początku, ale po dwóch sparingach + trening na worku ułożyły się do dłoni
Ten dragon też dobra firma, ale ja bym nie kupił


Zmieniony przez - sebter95 w dniu 2018-06-06 19:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Powiem tak, miałem najwyższy model Danikenów (klasa podobna jak Dragon, albo nieco wyższa. Treningi 5 razy w tygodniu na tarczach, worku i sparingów sprawiły, że wytrzymały jakieś 9 miesiecy. Gwarancji nie uznali. Wziąłem z Decathlona za jakieś 100 zł. Wytrzymały 3 miesiące. Różnica tylko taka, że tutaj wymienili bez jednego pytania. Kolega na sekcji ma natomiast Everlasty najwyższej klasy, kupione kilka lat temu za niecałe 500 zł i mimo intensywnych treningów nadal dobrze się trzymają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
Kupiłem kiedyś rękawice Mastersa RPU-1 dla siebie i kuzyna - ja używałem ich ponad rok i były nie do zdarcia a kuzynowi rozerwały się po niecałych 2 miesiącach.. Ta sama marka i ten sam model, trenowaliśmy razem więc i intensywność użytkowania bardzo podobna a mimo to zupełnie inna trwałość. Niestety ale często po prostu trafi się wadliwa para niezależnie od marki. Aktualnie mam Bushido i sobie chwalę ale trzeba się liczyć z tym że jak się ma pecha to marka nie pomoże, warto więc patrzeć na warunki gwarancyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Może się mylę, ale wydaje mi się że mastersy, danikeny, dragony, evolution itp, popularne w Polsce marki są szyte w jakiś bliżej nie znanych fabrykach w Chinach, Indiach czy Pakistanie i ich jakość zależy tylko i wyłącznie od tego jak się akurat trafi , na jaką partie, z jakiej fabryki itp. Podobnie, a może nawet jeszcze gorzej z tanimi everlastami dostepnymi w supermarketach. Jak chce się być w miarę pewnym jakości to trzeba celować w marki tajlandzkie, typu Twins, King, ale tu każdy musi już sam sobie przekalkulować co mu się lepiej opłaca i czy go stać na takie fanaberie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium