SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja podtrzymuje swoją opinię. Ciężkie 16 na sparing, a na trening jakieś 12. Mogą być te Mastersy. Generalnie rękawice te, czy Danikena za ok. 200 zł są warte tyle co Everlasty za 500, 600 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 56
Dzięki za odpowiedź. Pomyślę nad dwunastkami (prawdopodobnie mastersy).
A jakieś opinie na temat Leone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
siema, niedawno zakupiłem skórzane rękawice marki Dragon i mam pewien problem z poliestrową podszewką. Jak widać na zdjęciu szwy nie są idealne, a dodatkowo podszewka lekko się odpruła w jednym miejscu. Tym nie mniej znacząco chyba nie wpływa to na trwałość rękawicy i komfort treningu (rękawice są mega - model Hammer). Wg Was w ogóle takie coś podlega reklamacji i czy w ogóle warto to reklamować?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jak nie dawno kupione to bym reklamował. Miałem podobną sytuację w piąstkówkach mastersa, olałem ja i po jakimś czasie całe wypełnienie wyłaziło mankietem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Masz dwie opcje, albo oddajesz teraz, albo za jakiś czas, ze dwa miesiące przed końcem okresu gwarancji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Napisałem maila załączając zdjęcia, czekam na odpowiedź. Najbardziej boli, że ta odsyłka zajmuje trochę czasu i kosztuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Kiedyś też miałem problem z rękawicami, pianka jakby zmieniła strukturę. Stwierdziłem że 2 tygodnie przerwy to dla mnie za długo i w konsekwencji ich nie oddałem. Do dzisiaj używam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Generalnie od tej konkretnej usterki rękawice się raczej nie zniszczą - to tylko poliestrowa poszewka się odrywa a całość jest ze skóry więc najchętniej oddałbym to najwyżej do kaletnika żeby podszył w tym miejscu i tyle. Gorzej jak coś innego się stanie z nimi i potem nie uwzględnią reklamacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Może też zrobić tak, że oddasz do jakiegoś speca a jak coś się będzie działo to rozpujesz naprawiony fragment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Zobaczymy co spece ze sklepu odpiszą. Ciekawi mnie jak to będzie w związku z długim weekendem. Jakoś coś mi się kojarzy, że od momentu zauważenia usterki mam 7 dni na zgłoszenie wg prawa? Czy coś takiego :D No ale cóż, zgłosić zgłosiłem pozostaje mi czekać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium